play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Jakub Chełstowski o współpracy Polski z Unią Europejską

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o współpracy Polski z Unią Europejską oraz o dostępności leku pomagającego walczyć z COVID-19. - Chcemy być we wspólnocie, ale to też nie może być wspólnota, która narzuca rozwiązania, nie do końca jasne i transparentne - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

today25 listopada 2020

Polityka

Marszałek woj. śląskiego o dostępności leku pomagającego walczyć z COVID-19

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o współpracy Polski z Unią Europejską oraz o dostępności leku pomagającego walczyć z COVID-19. - Tych dawek leku na dzień dzisiejszy jest zdecydowanie więcej, niż było dwa czy trzy tygodnie temu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

today25 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Jakub Chełstowski o protestach kobiet ws. wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o protestach kobiet w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego oraz o sytuacji gospodarczej województwa śląskiego. - Uważam, że państwo powinno stworzyć takie mechanizmy, które będą wspierały kobiety w trudnym czasie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski.

today2 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Marszałek woj. śląskiego: Uważam, że jesteśmy najlepiej przebadanym regionem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o walce z COVID-19 w województwie śląskim oraz o liście Jakuba Chełstowskiego do Jarosława Kaczyńskiego. - Uważam, że jesteśmy najlepiej przebadanym regionem - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu piekary Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

today26 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Chełstowski: Jeżeli ktoś nie potrafi przebić się na ulicy Wiejskiej, to przyjeżdża tutaj na Ligonia i próbuje robić tanią aferę

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o walce z COVID-19 w województwie śląskim oraz o liście Jakuba Chełstowskiego do Jarosława Kaczyńskiego. - Jeżeli ktoś nie potrafi przebić się na ulicy Wiejskiej to przyjeżdża tutaj na Ligonia i próbuje robić tanią aferę - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu piekary Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

today26 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Marszałek woj. śląskiego: Wypłacono już prawie 108 mln złotych zasiłków

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o sytuacji województwa śląskiego w obliczu epidemii koronawirusa oraz o bezrobociu w regionie. - Wypłacono już prawie 108 mln złotych zasiłków - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

today22 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Chełstowski: Dane, które spływają na dziś z woj. śląskiego nie są niepokojące

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o sytuacji województwa śląskiego w obliczu epidemii koronawirusa oraz o bezrobociu w regionie. - Dane, które spływają na dziś z woj. śląskiego nie są niepokojące - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

today22 kwietnia 2020

0%
Skip to content