play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Marszałek woj. śląskiego o sytuacji gospodarczej regionu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o protestach kobiet w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego oraz o sytuacji gospodarczej województwa śląskiego. - Bezrobocie na Śląsku jest nadal stosunkowo niskie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski.

today2 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Jakub Chełstowski o Stadionie Śląskim

Film o Wojciechu Korfantym, nadanie imienia Wojciecha Korfantego lotnisku w Pyrzowicach, a także kwestie związane z konkursem na dyrektora szpitala im. św. Barbary w Sosnowcu i przyszłość Stadionu Śląskiego – to główne tematy dzisiejszej Rozmowy Dnia na antenie Radia Piekary. Gościem Marcina Zasady był marszałek województwa Jakub Chełstowski. - Liczymy się cały czas w walce o lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy. Memoriał im. Kamili Skolimowskiej pokazał, ze potrafimy robić świetne imprezy. Obsada […]

today8 września 2020

Rozmowa Dnia

Jakub Chełstowski na temat filmu o Wojciechu Korfantym

Film o Wojciechu Korfantym, nadanie imienia Wojciecha Korfantego lotnisku w Pyrzowicach, a także kwestie związane z konkursem na dyrektora szpitala im. św. Barbary w Sosnowcu i przyszłość Stadionu Śląskiego – to główne tematy dzisiejszej Rozmowy Dnia na antenie Radia Piekary. Gościem Marcina Zasady był marszałek województwa Jakub Chełstowski. - To jest dobry pomysł, ale diabeł tkwi w szczegółach. Dobry film kosztuje dużo i takie są fakty, ale ważny jest dobry […]

today8 września 2020

Rozmowa Dnia

Marszałek woj. śląskiego: Wypłacono już prawie 108 mln złotych zasiłków

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o sytuacji województwa śląskiego w obliczu epidemii koronawirusa oraz o bezrobociu w regionie. - Wypłacono już prawie 108 mln złotych zasiłków - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

today22 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Chełstowski: Dane, które spływają na dziś z woj. śląskiego nie są niepokojące

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o sytuacji województwa śląskiego w obliczu epidemii koronawirusa oraz o bezrobociu w regionie. - Dane, które spływają na dziś z woj. śląskiego nie są niepokojące - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

today22 kwietnia 2020

0%
Skip to content