play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Wiadomości

Marszałek o nowym prezesie PZPN-u: Mam nadzieję, że współpraca ze Stadionem Śląskim będzie na większym poziomie

- Mam nadzieję, że współpraca ze Stadionem Śląskim będzie na większym poziomie - tak o nowym prezesie Polskiego Związku Piłki Nożnej mówił w Rozmowie Dnia w Radiu Piekary marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski. Jednocześnie zaznaczył, że dotychczasowa współpraca z prezesem Bońkiem wyglądała dobrze.

today30 sierpnia 2021

Rozmowa Dnia

Jakub Chełstowski o współpracy Polski z Unią Europejską

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o współpracy Polski z Unią Europejską oraz o dostępności leku pomagającego walczyć z COVID-19. - Chcemy być we wspólnocie, ale to też nie może być wspólnota, która narzuca rozwiązania, nie do końca jasne i transparentne - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

today25 listopada 2020

Polityka

Marszałek woj. śląskiego o dostępności leku pomagającego walczyć z COVID-19

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o współpracy Polski z Unią Europejską oraz o dostępności leku pomagającego walczyć z COVID-19. - Tych dawek leku na dzień dzisiejszy jest zdecydowanie więcej, niż było dwa czy trzy tygodnie temu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

today25 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Jakub Chełstowski o protestach kobiet ws. wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o protestach kobiet w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego oraz o sytuacji gospodarczej województwa śląskiego. - Uważam, że państwo powinno stworzyć takie mechanizmy, które będą wspierały kobiety w trudnym czasie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski.

today2 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Marszałek woj. śląskiego o sytuacji gospodarczej regionu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o protestach kobiet w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego oraz o sytuacji gospodarczej województwa śląskiego. - Bezrobocie na Śląsku jest nadal stosunkowo niskie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski.

today2 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Jakub Chełstowski o Stadionie Śląskim

Film o Wojciechu Korfantym, nadanie imienia Wojciecha Korfantego lotnisku w Pyrzowicach, a także kwestie związane z konkursem na dyrektora szpitala im. św. Barbary w Sosnowcu i przyszłość Stadionu Śląskiego – to główne tematy dzisiejszej Rozmowy Dnia na antenie Radia Piekary. Gościem Marcina Zasady był marszałek województwa Jakub Chełstowski. - Liczymy się cały czas w walce o lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy. Memoriał im. Kamili Skolimowskiej pokazał, ze potrafimy robić świetne imprezy. Obsada […]

today8 września 2020

Rozmowa Dnia

Jakub Chełstowski na temat filmu o Wojciechu Korfantym

Film o Wojciechu Korfantym, nadanie imienia Wojciecha Korfantego lotnisku w Pyrzowicach, a także kwestie związane z konkursem na dyrektora szpitala im. św. Barbary w Sosnowcu i przyszłość Stadionu Śląskiego – to główne tematy dzisiejszej Rozmowy Dnia na antenie Radia Piekary. Gościem Marcina Zasady był marszałek województwa Jakub Chełstowski. - To jest dobry pomysł, ale diabeł tkwi w szczegółach. Dobry film kosztuje dużo i takie są fakty, ale ważny jest dobry […]

today8 września 2020

Polityka

Konflikt w Zarządzie Województwa Śląskiego?

Konflikt w Zarządzie Województwa Śląskiego? Dariuszowi Starzyckiemu - wicemarszałkowi województwa śląskiego - odebrano kompetencje nadzoru nad ochroną zdrowia w naszym regionie. Czy ma to związek z poparciem petycji posłanki Ewy Malik dot. przywrócenia na stanowisko dyrektora szpitala górniczego w Sosnowcu, Alicji Cegłowskiej? Sprawa swój początek ma 25 maja 2020 roku, kiedy ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu im. Św. Barbary odwołano Alicję Cegłowską. Jako przyczynę zwolnienia […]

today21 lipca 2020

0%
Skip to content