play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Były premier: Ważne, żeby nowy prezydent miał dobre relacje z Unią Europejską

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Buzek, europoseł Platformy Obywatelskiej, były premier. W rozmowie między innymi o drugiej turze wyborów prezydenckich oraz o przyszłości przemysłu wydobywczego w województwie śląskim. - Ważne, żeby nowy prezydent miał dobre relacje z Unią Europejską - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary europoseł PO, były premier Jerzy Buzek.

today10 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Buzek: Nikt nie rozmawia z górnikami, a oni maja rację, że upominają się o swoją przyszłość

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Buzek, europoseł Platformy Obywatelskiej, były premier. W rozmowie między innymi o drugiej turze wyborów prezydenckich oraz o przyszłości przemysłu wydobywczego w województwie śląskim. - Nikt nie rozmawia z górnikami, a oni maja rację, że upominają się o swoją przyszłość - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary europoseł PO, były premier Jerzy Buzek.

today10 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Europoseł PO: W sprawach ochrony zdrowia i funduszy na zdrowie, to Unia Europejska naprawdę ma niewiele do powiedzenia

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Buzek, były premier, europoseł PO. W rozmowie między innymi o kryzysie gospodarczym wywołanym epidemią koronawirusa. - W sprawach ochrony zdrowia i funduszy na zdrowie, to Unia Europejska naprawdę ma niewiele do powiedzenia - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Buzek, były premier, europoseł PO.

today2 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Buzek: Koronawirus spowodował załamanie gospodarcze

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Buzek, były premier, europoseł PO. W rozmowie między innymi o kryzysie gospodarczym wywołanym epidemią koronawirusa. - Koronawirus spowodował załamanie gospodarcze - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Buzek, były premier, europoseł PO.

today2 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Europoseł PO: Górnicy naprawdę mają powody do protestów, bo boją się, że stracą pracę

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Buzek, europoseł PO. W rozmowie między innymi o Funduszu Sprawiedliwej Transformacji oraz o protestach górników. - Górnicy naprawdę mają powody do protestów, bo boją się, że stracą pracę - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Buzek, europoseł PO.

today14 lutego 2020

0%
Skip to content