play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Saługa: Odkąd jest pandemia trudno mówić o kampanii w dosłownym tego słowa znaczeniu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Wojciech Saługa, przewodniczący śląskiej Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej i rezygnacji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ze startu w wyborach. - Odkąd jest pandemia trudno mówić o kampanii w dosłownym tego słowa znaczeniu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Wojciech Saługa, przewodniczący śląskiej Platformy Obywatelskiej.

today18 maja 2020

Rozmowa Dnia

Piecha: Badanie opinii publicznej na razie nie wskazuje w żaden sposób, żeby to Kidawa-Błońska miała być prezydentem RP

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej oraz o specustawie w sprawie koronawirusa. - Badanie opinii publicznej na razie nie wskazuje w żaden sposób, żeby to Kidawa-Błońska miała być prezydentem RP - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PiS, Bolesław Piecha.

today4 marca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PiS: Panika ws. koronawirusa nie jest wywoływana przez rząd

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej oraz o specustawie w sprawie koronawirusa. - Panika ws. koronawirusa nie jest wywoływana przez rząd - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today4 marca 2020

0%
Skip to content