play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Przewodniczący GZM: Rząd nie uwzględnił specyfiki Metropolii

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia był Kazimierz Karolczak, przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. W rozmowie między innymi o organizacji transportu publicznego w czerwonych strefach oraz o budowie spalarni odpadów w GZM. - Rząd nie uwzględnił specyfiki Metropolii - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Kazimierz Karolczak, przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

today11 sierpnia 2020

Rozmowa Dnia

Karolczak: Jeśli samorząd nie będzie w stanie zbilansować swoich wydatków i wpływów, to być może takie miasto czeka komisarz

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia był Kazimierz Karolczak, przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. W rozmowie między innymi o stratach ze sprzedaży biletów komunikacji miejskiej w Metropolii oraz o trudnej sytuacji finansowej samorządów. - Jeśli samorząd nie będzie w stanie zbilansować swoich wydatków i wpływów, to być może takie miasto czeka komisarz - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Kazimierz Karolczak, przewodniczący GZM.

today3 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący GZM: Obawiamy się o możliwości naszych miast, jeśli chodzi o finansowanie komunikacji miejskiej w obecnym kształcie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia był Kazimierz Karolczak, przewodniczący Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. W rozmowie między innymi o stratach ze sprzedaży biletów komunikacji miejskiej w Metropolii oraz o trudnej sytuacji finansowej samorządów. - Obawiamy się o możliwości naszych miast, jeśli chodzi o finansowanie komunikacji miejskiej w obecnym kształcie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Kazimierz Karolczak, przewodniczący GZM.

today3 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Szef GZM: Katowice przy wsparciu Metropolii mogą zostać Europejską Stolicą Kultury

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był szef GZM, Kazimierz Karolczak. W rozmowie między innymi o Kolei Metropolitalnej GZM oraz o ograniczaniu budżetu samorządów przez państwo. - Katowice przy wsparciu Metropolii mogą zostać Europejską Stolicą Kultury - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Kazimierz Karolczak, szef GZM.

today6 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Szef GZM: Metropolia powstała po to, żeby zadbać o jakość życia mieszkańców

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był szef GZM, Kazimierz Karolczak. W rozmowie między innymi o budowie kolei metropolitalnej oraz o zadaniach, jakie powinna realizować metropolia. - Metropolia powstała po to, żeby zadbać o jakość życia mieszkańców - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Kazimierz Karolczak, szef GZM.  

today9 stycznia 2020

0%
Skip to content