play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

GZM apeluje o przesunięcie wyborów prezydenckich

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia apeluje o przesunięcie wyborów prezydenckich. Stosowną uchwałę przyjęli przedstawiciele wszystkich miast GZM oprócz Knurowa. Nie głosowali reprezentanci władz Bobrownik, Lędzin i Świętochłowic. Jak czytamy w dokumencie - Metropolia wspiera rządowe decyzje, dotyczące obostrzeń oraz ograniczeń, które mają na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się zakażeń i zwiększanie bezpieczeństwa mieszkańców.  Jednak ze względu na wzrastającą liczbę zakażeń świadomi faktu, że epidemia nie doszła do punktu kulminacyjnego, co ma nastąpić na przełomie […]

today9 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Karolczak: Mam nadzieję, że Metropolia jest pierwszym krokiem do tego, żebyśmy w przyszłości stali się jednym miastem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Kazimierz Karolczak, przewodniczący GZM. W rozmowie między innymi o walce z koronawirusem w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz o przyszłości Metropolii. - Mam nadzieję, że Metropolia jest pierwszym krokiem do tego, żebyśmy w przyszłości stali się jednym miastem - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Kazimierz Karolczak, przewodniczący GZM.

today24 marca 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący GZM: Metropolia przekaże co najmniej 9 mln złotych na walkę z koronawirusem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Kazimierz Karolczak, przewodniczący GZM. W rozmowie między innymi o walce z koronawirusem w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz o przyszłości Metropolii. - Metropolia przekaże co najmniej 9 mln złotych na walkę z koronawirusem - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Kazimierz Karolczak, przewodniczący GZM.

today24 marca 2020

0%
Skip to content