play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Przeszło 200 zakażonych koronawirusem w Polsce za minioną dobę

215 nowych zakażonych w Polsce i 23 na Śląsku. To dane przypadające na blisko 60 tysięcy wykonanych testów. Wynika z najnowszego epidemicznego raportu Ministerstwa Zdrowia. Zakaziło 215 osób. Wykonano ponad 58 i pół tysiąca testów. 23 osoby zakaziły się na Śląsku - ale, podobnie jak wczoraj, są miejsca, gdzie wykryto zaledwie kilkoro chorych. To Lubuskie - cztery przypadki, po 5 wykryto na Podlasiu i na Podkarpaciu. Co ciekawe, bez zakażeń […]

today15 czerwca 2021

Rozmowa Dnia

Prezydent Katowic o wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marcin Krupa, prezydent Katowic. W rozmowie między innymi o epidemii koronawirusa w Polsce oraz o wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. - Decyzja Trybunału Konstytucyjnego w tym czasie jest po prostu jakaś anormalna - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marcin Krupa, prezydent Katowic.

today10 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO o drugiej fali pandemii koronawirusa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA oraz o drugiej fali pandemii koronawirusa. - Rząd stracił 6 miesięcy na to, by przygotować Polskę do drugiej fali pandemii - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today9 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Borys Budka o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o zwycięstwie Joe Bidena w wyborach prezydenckich w USA oraz o drugiej fali pandemii koronawirusa. - W Stanach Zjednoczonych wygrał prawdziwy przyjaciel Polski - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today9 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PiS o stanie polskiej gospodarki

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł PiS, były minister zdrowia. W rozmowie między innymi o przyspieszonych wyborach oraz o stanie polskiej gospodarki. - Cała sfera usługowa jest w bardzo trudnej sytuacji - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PiS, były minister zdrowia, Bolesław Piecha.

today5 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Koalicji Obywatelskiej: „Nie wygrają z kobietami”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Koalicji Obywatelskiej, Michał Gramatyka. W rozmowie między innymi o protestach kobiet oraz o stanie epidemii w Polsce. - Kobiety w tych protestach bronią swojej wolności, swoich praw - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej.

today3 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Michał Gramatyka: „Rząd nie słucha epidemiologów”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Koalicji Obywatelskiej, Michał Gramatyka. W rozmowie między innymi o protestach kobiet oraz o stanie epidemii w Polsce. - To co dzieje się dzisiaj, jest w prostej linii pochodną zachowań polityków PiS - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej.

today3 listopada 2020

Polska

Premier: „Będę rekomendował czerwoną strefę w całej Polsce”

Będę rekomendował czerwoną strefę w całej Polsce - zapowiedział na antenie Polsat News Mateusz Morawiecki. Premier poinformował, że w obecnej sytuacji epidemicznej około 88% populacji naszego kraju i tak znalazłoby się w czerwonej strefie. Przypomnijmy, obecnie w strefie czerwonej znajdują się 152 powiaty, które zamieszkuje około 70% populacji Polski. Tam wprowadzono najbardziej rygorystyczne obostrzenia: Nowe obostrzenia w strefie czerwonej:  obowiązek zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej, również na świeżym […]

today22 października 2020

Polska

Czy 1 listopada cmentarze zostaną zamknięte? Ministerstwo Zdrowia odpowiada

1 listopada Dzień Wszystkich Świętych. Tradycyjnie już ruszymy na cmentarze, by upamiętnić zmarłych. W dobie pandemii pojawił się więc pomysł, by zamknąć nekropolie i nie doprowadzać do rozprzestrzeniania się wirusa. - Na ten moment nie bierzemy takiego rozwiązania pod uwagę – mówi minister zdrowia Adam Niedzielski: - To jest święto bardzo zakorzenione w polskiej kulturze. Na razie stoimy na stanowisku, że nie wyobrażamy sobie zamknięcia cmentarzy albo ograniczenia tego ruchu […]

today20 października 2020

0%
Skip to content