play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Europoseł PO: W sprawach ochrony zdrowia i funduszy na zdrowie, to Unia Europejska naprawdę ma niewiele do powiedzenia

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Buzek, były premier, europoseł PO. W rozmowie między innymi o kryzysie gospodarczym wywołanym epidemią koronawirusa. - W sprawach ochrony zdrowia i funduszy na zdrowie, to Unia Europejska naprawdę ma niewiele do powiedzenia - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Buzek, były premier, europoseł PO.

today2 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Buzek: Koronawirus spowodował załamanie gospodarcze

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Buzek, były premier, europoseł PO. W rozmowie między innymi o kryzysie gospodarczym wywołanym epidemią koronawirusa. - Koronawirus spowodował załamanie gospodarcze - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Buzek, były premier, europoseł PO.

today2 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Politolog z UŚ: Desperackie dążenie Jarosława Kaczyńskiego do przeprowadzenia wyborów jest krzykiem politycznej rozpaczy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była profesor Małgorzata Myśliwiec, politolog z Uniwersytetu Śląskiego. W rozmowiem między innymi o walce z epidemią w Hiszpanii oraz o wyborach prezydenckich w Polsce. - Desperackie dążenie Jarosława Kaczyńskiego do przeprowadzenia wyborów jest krzykiem politycznej rozpaczy - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary profesor Małgorzata Myśliwiec, politolog z Uniwersytetu Śląskiego.

today7 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Myśliwiec: W Polsce zachorowania pojawiły się w momencie kiedy byliśmy bardzo wyciszeni [początek Wielkiego Postu]

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była profesor Małgorzata Myśliwiec, politolog z Uniwersytetu Śląskiego. W rozmowiem między innymi o walce z epidemią w Hiszpanii oraz o wyborach prezydenckich w Polsce. - W Polsce zachorowania pojawiły się w momencie kiedy byliśmy bardzo wyciszeni [początek Wielkiego Postu] - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary profesor Małgorzata Myśliwiec, politolog z Uniwersytetu Śląskiego.

today7 kwietnia 2020

0%
Skip to content