play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Nowe przypadki koronawirusa w kopalniach: m.in. 91 osób zakażonych w KWK Bobrek

Nowe przypadki koronawirusa w kopalniach: 91 osób zakażonych w KWK Bobrek - poinformował przed południem Śląski Urząd Wojewódzki. Kolejne statystyki dotyczą KWK ROW (23 osoby), KWK Pniówek (48 osób), KWK Sośnica (1 osoba) i KWK Murcki - Staszic (11 osób). Śląski Urząd Wojewódzki poinformował przed chwilą o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem wśród pracowników śląskich kopalń. Statystyki dotyczą KWK Bobrek, gdzie przybyło 91 zakażonych, KWK ROW 23 osoby chore, KWK Pniówek […]

today12 maja 2020

Polska

235 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. 204 z woj. śląskiego!

235 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. 204 z woj. śląskiego! To najnowsze dane opublikowane dziś rano przez Ministerstwo Zdrowia. W sumie na COVID-19 w województwie śląskim zachorowały już  3 983 osoby. Dziś rano, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 235 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Aż 204 z nich dotyczy województwa śląskiego, gdzie przypomnijmy, jako największe ogniska zachorowań uznaje się kopalnie. Pozostałe zachorowania odnotowano w województwach: dolnośląskim (7), wielkopolskim (6), pomorskim (4), lubelskim (3), zachodniopomorskim […]

today12 maja 2020

Rozmowa Dnia

Chęciński: Nie rozumiem dlaczego nie można było wprowadzić stanu wyjątkowego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o finansach samorządów oraz o trudnej sytuacji województwa śląskiego w obliczu epidemii koronawirusa. - Nie rozumiem dlaczego nie można było wprowadzić stanu wyjątkowego  - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

today12 maja 2020

Polska

Pierwszy przypadek koronawirusa w Mysłowicach!

Pierwszy przypadek koronawirusa w Mysłowicach - taką informację podał prezydent miasta na swoim Facebook'owym profilu. Osoba chora miała mieć kontakt z osobą wracającą z zagranicy.  Drodzy, mamy pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Mysłowicach. Osoba zarażona jest w dobrym stanie. Miała kontakt z osobą wracającą z zagranicy. Przebywa na kwarantannie domowej. Życzę powrotu do zdrowia! - czytamy. 

today20 marca 2020

Zdrowie

Pierwszy przypadek koronawirusa w Dąbrowie Górniczej!

Pierwszy przypadek koronawirusa w Dąbrowie Górniczej! Tę informację potwierdził Urząd Miasta. Póki co nie wiemy czy zakażona jest kobieta, czy też mężczyzna. Wiadomo jednak, że chora osoba czuła, że może być zakażona koronawirusem, dlatego przez ostatni dzień nie wychodziła z domu. Wkrótce więcej informacji na ten tamat.

today19 marca 2020

0%
Skip to content