play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Wacław Czerkawski o porozumieniu z rządem: „Uchyliliśmy furtkę do dalszego dialogu i obrony górnictwa do roku 2049”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wacław Czerkawski, przewodniczący rady OPZZ województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o porozumieniu górniczych związków zawodowych z rządem oraz o przyszłości przemysłu węglowego w Polsce. - Podpisując porozumienie z rządem uchyliliśmy furtkę do dalszego dialogu i do dalszej obrony górnictwa do roku 2049 - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wacław Czerkawski, przewodniczący rady OPZZ województwa śląskiego.

today1 października 2020

Rozmowa Dnia

Łukasz Kohut o porozumieniu związków górniczych z rządem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Łukasz Kohut, europoseł Lewicy. W rozmowie między innymi o porozumieniu związków górniczych z rządem oraz o przynależności Polski do Unii Europejskiej. - Nie mówi się o nowych miejscach pracy na Śląsku - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Łukasz Kohut, europoseł Lewicy.

today28 września 2020

Rozmowa Dnia

Senator PiS o przyszłości polskiego górnictwa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Dorota Tobiszowska, senator Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o przyszłości polskiego górnictwa oraz o zmianach kadrowych w rządzie. - Ja tego rządu nie będę bronić, jeżeli obietnice, które były składane przed wyborami, okażą się fiaskiem - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dorota Tobiszowska, senator Prawa i Sprawiedliwości.

today16 września 2020

Rozmowa Dnia

Kolorz: Nikomu jeszcze nie udała się próba aksamitnego wygaszania kopalń

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o likwidacji kopalń. - Nikomu jeszcze nie udała się próba aksamitnego wygaszania kopalń - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności, Dominik Kolorz.

today23 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Hubka: Spotkałem się z Gretą Thunberg, bo uważam, że trzeba rozmawiać, uświadamiać

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Hubka, wiceprzewodniczący ZZG w Polsce, w Kopalni Makoszowy. W rozmowie między innymi o spotkaniu z Gretą Thunberg oraz o likwidacji polskich kopalni. - Spotkałem się z Gretą Thunberg, bo uważam, że trzeba rozmawiać, uświadamiać - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Hubka, wiceprzewodniczący ZZG w Polsce, w Kopalni Makoszowy.

today23 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Wiceprzewodniczący ZZG w Polsce: Dalej nie mogę się pogodzić z zamknięciem mojej kopalni

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Hubka, wiceprzewodniczący ZZG w Polsce, w Kopalni Makoszowy. W rozmowie między innymi o spotkaniu z Gretą Thunberg oraz o likwidacji polskich kopalni. - Dalej nie mogę się pogodzić z zamknięciem mojej kopalni - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Hubka, wiceprzewodniczący ZZG w Polsce, w Kopalni Makoszowy.

today23 stycznia 2020

0%
Skip to content