play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Łukasz Kohut: Cokolwiek się wydarzy Śląsk zostaje w Unii Europejskiej

- Wczorajsza manifestacja dowodzi tego, że Polki, Polacy, Ślązacy i Ślązaczki są za tym, żeby pozostać w Unii Europejskiej oraz że to, co robi rząd od kilku lat, a zwłaszcza to, co stało się w zeszłym tygodniu w czwartek spotyka się z buntem i protestem społeczeństwa obywatelskiego. Tak jak wczoraj powiedziałem w Katowicach, cokolwiek się wydarzy Śląsk zostaje w Unii Europejskiej – mówił podczas Rozmowy Dnia Marcina Zasady Europoseł Lewicy, […]

today11 października 2021

Rozmowa Dnia

Europoseł Lewicy o protestach na ulicach polskich miast

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Łukasz Kohut, europoseł Lewicy. W rozmowie między innymi o współpracy delegacji Wiosny i SLD oraz  o protestach na ulicach polskich miast. - Na pewno na wiosnę dojdzie do dużo większych protestów - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Łukasz Kohut, europoseł Lewicy.

today23 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Łukasz Kohut o współpracy delegacji Wiosny i SLD w Parlamencie Europejskim

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Łukasz Kohut, europoseł Lewicy. W rozmowie między innymi o współpracy delegacji Wiosny i SLD oraz  o protestach na ulicach polskich miast. - Wkrótce dojdzie do połączenia delegacji Wiosny i SLD w Parlamencie Europejskim - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Łukasz Kohut, europoseł Lewicy.

today23 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Europoseł Lewicy o przyspieszonych wyborach parlamentarnych

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Łukasz Kohut, europoseł Lewicy. W rozmowie między innymi o protestach kobiet w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego oraz o przyspieszonych wyborach parlamentarnych. - Wiele wskazuje na to, że przyspieszone wybory odbędą się w przyszłym roku - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Łukasz Kohut, europoseł Lewicy.

today4 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Łukasz Kohut o protestach kobiet ws. wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Łukasz Kohut, europoseł Lewicy. W rozmowie między innymi o protestach kobiet w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego oraz o przyspieszonych wyborach parlamentarnych. - Wydaje się, że tego rozłamu, tej zmiany, która nastąpiła na polskich ulicach, nic już nie jest w stanie powstrzymać - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Łukasz Kohut, europoseł Lewicy.

today4 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Łukasz Kohut o porozumieniu związków górniczych z rządem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Łukasz Kohut, europoseł Lewicy. W rozmowie między innymi o porozumieniu związków górniczych z rządem oraz o przynależności Polski do Unii Europejskiej. - Nie mówi się o nowych miejscach pracy na Śląsku - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Łukasz Kohut, europoseł Lewicy.

today28 września 2020

Rozmowa Dnia

Europoseł Lewicy o Polsce w Unii Europejskiej: „Trzeba zrobić wszystko, żeby Polska nie wyszła z Unii”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Łukasz Kohut, europoseł Lewicy. W rozmowie między innymi o porozumieniu związków górniczych z rządem oraz o przynależności Polski do Unii Europejskiej. - Trzeba zrobić wszystko, żeby Polska nie wyszła z Unii - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Łukasz Kohut, europoseł Lewicy.

today28 września 2020

0%
Skip to content