play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Maciej Biskupski o wycince drzew przez dewelopera: To sytuacja absolutnie skandaliczna i niedopuszczalna

Trudna sytuacja finansowa samorządów, nowe obostrzenia, które będą obowiązywały od 28 grudnia, a także szczepienia przeciwko koronawirusowi oraz kwestia nielegalnej wycinki drzew przy ulicy Raciborskiej – między innymi te tematy zostały poruszone w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary. Na pytania Marcina Zasady odpowiadał przewodniczący Rady Miasta w Katowicach Maciej Biskupski. - Sytuacja absolutnie skandaliczna. Deweloper wyciął trzy stuletnie kasztanowce. Wokół tego pojawia się bardzo dużo kontrowersji. Stanowisko miasta i […]

today21 grudnia 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący rady miasta Katowice o lokalizacji szpitala polowego na Śląsku

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Maciej Biskupski, przewodniczący rady miasta Katowice. W rozmowie między innymi o budowie szpitala polowego w Katowicach. - Można się spodziewać, że pierwszą z lokalizacji będzie Centrum Kongresowe - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Maciej Biskupski, przewodniczący rady miasta Katowice.

today20 października 2020

Rozmowa Dnia

Maciej Biskupski o budowie szpitala polowego w woj. śląskim

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Maciej Biskupski, przewodniczący rady miasta Katowice. W rozmowie między innymi o budowie szpitala polowego w Katowicach. - Mamy taką informację, że w Katowicach szpital polowy również ma powstać - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Maciej Biskupski, przewodniczący rady miasta Katowice.

today20 października 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący Rady Miasta Katowice: Pracujemy nad rozwiązaniami, które mają ułatwić przedsiębiorcom w Katowicach utrzymanie miejsc pracy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Przewodniczący Rady Miasta Katowice, Maciej Biskupski. W rozmowie między innymi o obradach online oraz o rozwiązaniach, które mają pomóc przedsiębiorcom. - Pracujemy nad rozwiązaniami, które mają ułatwić przedsiębiorcom w Katowicach utrzymanie miejsc pracy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Maciej Biskupski, Przewodniczący Rady Miasta Katowice.

today27 marca 2020

Rozmowa Dnia

Biskupski: Przez najbliższy miesiąc wszystkie komisje branżowe miasta Katowice będą obradowały online

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Przewodniczący Rady Miasta Katowice, Maciej Biskupski. W rozmowie między innymi o obradach online oraz o rozwiązaniach, które mają pomóc przedsiębiorcom. - Przez najbliższy miesiąc wszystkie komisje branżowe miasta Katowice będą obradowały online - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Maciej Biskupski, Przewodniczący Rady Miasta Katowice.

today27 marca 2020

0%
Skip to content