play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Poseł PO: Małgorzata Kidawa-Błońska zapłaciła cenę za to, że mówiła prawdę Polakom

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Platformy Obywatelskiej Wojciech Saługa. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej i rezygnacji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ze startu w wyborach. - Małgorzata Kidawa-Błońska zapłaciła cenę za to, że mówiła prawdę Polakom - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Platformy Obywatelskiej Wojciech Saługa.

today18 maja 2020

Rozmowa Dnia

Saługa: Odkąd jest pandemia trudno mówić o kampanii w dosłownym tego słowa znaczeniu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Wojciech Saługa, przewodniczący śląskiej Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej i rezygnacji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ze startu w wyborach. - Odkąd jest pandemia trudno mówić o kampanii w dosłownym tego słowa znaczeniu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Wojciech Saługa, przewodniczący śląskiej Platformy Obywatelskiej.

today18 maja 2020

Polska

Małgorzata Kidawa-Błońska rezygnuje ze startu w wyborach prezydenckich

Małgorzata Kidawa-Błońska rezygnuje ze startu w wyborach prezydenckich. Oficjalnie decyzja została potwierdzona podczas konferencji prasowej. Dzisiaj na posiedzeniu krajowego zarządu Platformy Obywatelskiej ma zapaść decyzja dotycząca nowego kandydata. Już od kilku dni trwały spekulacje dotyczące kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w tegorocznych wyborach prezydenckich. Pojawiały się głosy, jakoby kandydatka miała zrezygnować ze startu w wyborach. Ostatecznie, tak też się stało. Decyzja została podana do wiadomości publicznej jeszcze przed posiedzeniem zarządu Platformy Obywatelskiej. […]

today15 maja 2020

Rozmowa Dnia

Wicemarszałek Sejmu: Jestem przeciwna takiemu sprawowaniu urzędu prezydenta jak robi to pan prezydent Andrzej Duda

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu. W rozmowie między innymi o wyborach korespondencyjnych oraz o życiu politycznym w Polsce. - Jestem przeciwna takiemu sprawowaniu urzędu prezydenta jak robi to pan prezydent Andrzej Duda - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu.

today6 maja 2020

Rozmowa Dnia

Kidawa-Błońska: To nie są wybory korespondencyjne i w czymś takim nie powinno się brać udziału

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu. W rozmowie między innymi o wyborach korespondencyjnych oraz o życiu politycznym w Polsce. - To nie są wybory korespondencyjne i w czymś takim nie powinno się brać udziału - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu.

today6 maja 2020

Rozmowa Dnia

Poseł KO: Bartosz Arłukowicz to walczak, jest świetny

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o kampanii wyborczej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej oraz o funkcji Bartosza Arłukowicza. - Bartosz Arłukowicz to walczak, jest świetny - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Gramatyka, poseł KO.

today17 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Gramatyka: Kampania Małgorzaty Kidawy-Błońskiej będzie dobra i merytoryczna

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o kampanii wyborczej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej oraz o funkcji Bartosza Arłukowicza. - Kampania Małgorzaty Kidawy-Błońskiej będzie dobra i merytoryczna - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Gramatyka, poseł KO.

today17 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Posłanka KO: Bycie totalną opozycją było odpowiedzią na działania PiS-u

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była posłanka Koalicji Obywatelskiej, Marta Golbik. W rozmowie między innymi o kampanii wyborczej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej oraz o wyborach prezydenckich w Polsce. - Bycie totalną opozycją było odpowiedzią na działania PiS-u - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary posłanka KO, Marta Golbik.

today10 lutego 2020

0%
Skip to content