play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Krupa o zmianach w systemie opłat za żłobki: Musimy się podzielić odpowiedzialnością

W dzisiejszej Rozmowie Dnia Radia Piekary gościem był prezydent Katowic Marcin Krupa. Wśród tematów pojawiła się między innymi proponowana zmiana w katowickim systemie opłat za żłobek: W żaden sposób nie uszczupla to znacząco budżetów dla poszczególnych rodzin. - Panie prezydencie czy pańscy zastępcy i Platforma Obywatelska to są "na tak" ws. opłat za miejski żłobek zgodnie z nowym systemem, proponowanym systemem: ci którzy zarabiają lepiej będą za ten żłobek płacić […]

today5 marca 2021

Rozmowa Dnia

Krupa o relacjach z opozycją: Nie szukam koalicjanta, szukam współpracy

Dziś w naszym radiowym studiu o poranku gościł prezydent Katowic, Marcin Krupa. W rozmowie z Marcinem Zasadą między innymi o tym jak buduje relacje z opozycją: Po co ta opozycja, nie lepiej się dogadać ? -Przypomnijmy chodzi o budowę nowego parku, który Pan obiecał w kampanii a rok z kawałkiem temu Koalicja Obywatelska była mocno krytyczna wobec tej inicjatywy, no i marzec 2021 lider opozycji razem z prezydentem celebrują... -Czas […]

today5 marca 2021

Rozmowa Dnia

Prezydent Katowic o wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marcin Krupa, prezydent Katowic. W rozmowie między innymi o epidemii koronawirusa w Polsce oraz o wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. - Decyzja Trybunału Konstytucyjnego w tym czasie jest po prostu jakaś anormalna - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marcin Krupa, prezydent Katowic.

today10 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Marcin Krupa o epidemii koronawirusa w Polsce

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marcin Krupa, prezydent Katowic. W rozmowie między innymi o epidemii koronawirusa w Polsce oraz o wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. - Sanepidy przy tej ilości pracy teraz są po prostu niewydolne - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marcin Krupa, prezydent Katowic.

today10 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Krupa: Mam nadzieję, że wreszcie ktoś stanie na wysokości zadania i powie jasno i wyraźnie, że wybory musimy przesunąć na inny termin

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marcin Krupa, prezydent Katowic. W rozmowie między innymi o wyborach prezydenckich oraz o pakietach pomocowych dla instytucji kultury. - Mam nadzieję, że wreszcie ktoś stanie na wysokości zadania i powie jasno i wyraźnie, że wybory musimy przesunąć na inny termin  - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prezydent Katowic, Marcin Krupa.

today17 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Katowic: Do przyszłego tygodnia postaramy się przedstawić pakiet dla kultury

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marcin Krupa, prezydent Katowic. W rozmowie między innymi o wyborach prezydenckich oraz o pakietach pomocowych dla instytucji kultury. - Do przyszłego tygodnia postaramy się przedstawić pakiet dla kultury - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prezydent Katowic, Marcin Krupa.

today17 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Katowic: Katowice rozwijają się bez względu na to jaka partia rządzi

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był prezydent Katowic, Marcin Krupa. W rozmowie między innymi o współpracy przy rozwoju Katowic oraz o materiale wideo telewizji publicznej dotyczącym miasta. - Katowice rozwijają się bez względu na to jaka partia rządzi - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marcin Krupa, prezydent Katowic.

today29 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Krupa: Będę współpracować z każdym, kto chce działać na rzecz Katowic

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był prezydent Katowic, Marcin Krupa. W rozmowie między innymi o współpracy przy rozwoju Katowic oraz o materiale wideo telewizji publicznej dotyczącym miasta.  - Będę współpracować z każdym, kto chce działać na rzecz Katowic - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prezydent Katowic, Marcin Krupa.

today29 stycznia 2020

0%
Skip to content