play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Marek Migalski: Różnica jest taka, że podczas II Wojny Światowej za taką pomocą można było zostać zabitym

- Gdy dziś słyszę argumenty na rzecz tezy o tym żeby nie reagować czyli: uchodźcy są nam obcy kulturowo, religijnie, przynoszą nam zarazki, pozbawią nas naszych miejsc pracy, są dla nas zagrożeniem egzystencjonalnym, to mam wrażenie, że dokładnie tych samych argumentów używano w czasie II Wojny Światowej – mówi w Rozmowie Dnia z Marcinem Zasadą, Marek Migalski - Różnica jest taka, że podczas II Wojny Światowej było poważne zagrożenie, że […]

today7 października 2021

Rozmowa Dnia

Migalski: Po wejściu Trzaskowskiego do gry wyborcy wrócili do swoich identyfikacji partyjnych

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był profesor Marek Migalski, politolog, były europoseł. W rozmowie między innymi o nadchodzących wyborach prezydenckich oraz o sytuacji politycznej w Polsce. - Po wejściu Trzaskowskiego do gry wyborcy wrócili do swoich identyfikacji partyjnych - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary profesor Marek Migalski, politolog, były europoseł.

today25 maja 2020

Rozmowa Dnia

Politolog: Gdyby wybory odbywały się dzisiaj, wygrałby je Andrzej Duda

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był profesor Marek Migalski, politolog, były europoseł. W rozmowie między innymi o nadchodzących wyborach prezydenckich oraz o sytuacji politycznej w Polsce. - Gdyby wybory odbywały się dzisiaj, wygrałby je Andrzej Duda - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary profesor Marek Migalski, politolog, były europoseł.

today25 maja 2020

0%
Skip to content