play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Wołosz o stowarzyszeniu „Łączy nas samorząd”: Ma pomóc w rozwiązywaniu problemów samorządów

Jest to pewien projekt grupy prezydentów. Dotyczy on wspólnoty działania szczególnie w nowej perspektywie unijnej, w rozwiązywaniu różnych problemów, których w samorządzie jest niemało i na horyzoncie są kolejne. - tak o powstającym stowarzyszeniu "Łączy nas samorząd" mówił dziś w Radiu Piekary prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

today22 czerwca 2021

Rozmowa Dnia

Mariusz Wołosz o Elektrociepłowni Szombierki: Mamy wznowić rozmowy z właścicielem

Dziś gościem Marcina Zasady w  Radiu Piekary był prezydent Bytomia, Mariusz Wołosz. W rozmowie między innymi o pomocy dla przedsiębiorców, roli samorządów podczas szczepień i umowie społecznej dotyczącej górnictwa. Zdradził też na jakim etapie są rozmowy o przejęciu przez miasto Elektrociepłowni Szombierki. - [...] Pamiętam Pana deklarację o chęci przejęcia przez miasto Elektrociepłowni Szombierki, na jakim etapie jest ta sprawa? -Po kilku perypetiach doszło do spotkania [...] Informacja jaką otrzymaliśmy […]

today28 stycznia 2021

Śląsk

Mariusz Wołosz: Otwarcie restauracji w maju to dla nich wyrok śmierci

Porannym gościem Radia Piekary był prezydent Bytomia, Mariusz Wołosz. Podczas rozmowy skomentował między innymi doniesienia o majowym otwarciu restauracji. W kontekście pomocy miasta i rozmów prowadzonych z przedsiębiorcami mówi wprost jeśli faktycznie są takie zamierzenia to dla wielu restauratorów "wyrok śmierci". - Galerie handlowe tak a restauracje nie ? - Ja też póki nie usłyszę innych argumentów będę uważał że otwieranie sklepów w galerii przy zamknięciu gastronomii jest nielogiczne. [...] […]

today28 stycznia 2021

Rozmowa Dnia

Prezydent Bytomia: Pandemia pokazała, że jeśli gdziekolwiek będą szukane pieniądze, to właśnie w kasach miejskich

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia. W rozmowie między innymi o wyborach prezydenckich oraz o trudnej sytuacji finansowej samorządów w Polsce. - Pandemia pokazała, że jeśli gdziekolwiek będą szukane pieniądze, to właśnie w kasach miejskich - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia.

today17 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Wołosz: Pan Trzaskowski jest kandydatem, którego poprę

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia. W rozmowie między innymi o wyborach prezydenckich oraz o trudnej sytuacji finansowej samorządów w Polsce. - Pan Trzaskowski jest kandydatem, którego poprę - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia.

today17 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Bytomia: Jeśli ktokolwiek w tym kraju myśli, że da się zorganizować wybory, to jest w głębokim błędzie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia. W rozmowie między innymi o pomocy dla bytomskich szpitali oraz o organizacji wyborów prezydenckich. - Jeśli ktokolwiek w tym kraju myśli, że da się zorganizować wybory, to jest w głębokim błędzie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia.

today1 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Wołosz: Nie ograniczamy się tylko do Szpitala Miejskiego, wspomagamy również dwa inne szpitale

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia. W rozmowie między innymi o pomocy dla bytomskich szpitali oraz o organizacji wyborów prezydenckich. - Nie ograniczamy się tylko do Szpitala Miejskiego, wspomagamy również dwa inne szpitale - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia.

today1 kwietnia 2020

0%
Skip to content