play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Poseł PiS o stosunkach Polski z Unią Europejską

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Waldemar Andzel, poseł PiS. W rozmowie między innymi o Marszu Niepodległości w Warszawie oraz o stosunkach Polski z Unią Europejską. - Nie zamierzamy w żaden sposób opuszczać Unii Europejskiej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Waldemar Andzel, poseł PiS.

today16 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Waldemar Andzel o Marszu Niepodległości w Warszawie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Waldemar Andzel, poseł PiS. W rozmowie między innymi o Marszu Niepodległości w Warszawie oraz o stosunkach Polski z Unią Europejską. - Uważam, że niezasadne było zastosowanie broni gładkolufowej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Waldemar Andzel, poseł PiS.

today16 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Jarosław Makowski o pedofilii w polskim Kościele

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jarosław Makowski, szef Klubu Radnych KO w Radzie Miasta Katowice. W rozmowie między innymi o pedofilii w polskim Kościele oraz o Marszu Niepodległości w Warszawie. - Polska Prokuratura i Komisja do spraw pedofilii, która powstała ponad rok temu, na dzień dzisiejszy nie działa - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jarosław Makowski, szef Klubu Radnych KO w Radzie Miasta […]

today13 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Szef Klubu Radnych KO w Radzie Miasta Katowice o Marszu Niepodległości w Warszawie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jarosław Makowski, szef Klubu Radnych KO w Radzie Miasta Katowice. W rozmowie między innymi o pedofilii w polskim Kościele oraz o Marszu Niepodległości w Warszawie. - Obecna władza ośmieliła tego typu ludzi do manifestowania swojej polskości właśnie w ten sposób - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jarosław Makowski, szef Klubu Radnych KO w Radzie Miasta Katowice.

today13 listopada 2020

0%
Skip to content