play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

[Rozmowa Dnia] Mateusz Bochenek: Uruchamiamy wsparcie prawne dla przedsiębiorców

Dzisiejszym gościem Rozmowy Dnia w Radia Piekary był Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o tym dlaczego bunt przedsiębiorców to konieczność oraz o szczegółach wsparcia prawnego, które dla nich uruchamia. - Czego domagali się wczoraj posłowie KO przed stokiem w Sosnowcu? - Przede wszystkim rzetelnych informacji ze strony rządu i tego żeby w końcu rozpoczęło się rzeczywiste wsparcie dla przedsiębiorców. - Na temat otwarcia stoków narciarskich? - […]

today19 stycznia 2021

Rozmowa Dnia

Poseł KO: Jako Koalicja złożyliśmy 45 poprawek do budżetu państwa w województwie śląskim

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej. W Rozmowie między innymi o Zagłębiowskim Zespole Parlamentarnym oraz o poprawkach do budżetu państwa. - Jako Koalicja złożyliśmy 45 poprawek do budżetu państwa w województwie śląskim - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej.

today4 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Bochenek: W Zagłębiu chcemy działać wspólnie, ponad podziałami partyjnymi

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej. W Rozmowie między innymi o Zagłębiowskim Zespole Parlamentarnym oraz o poprawkach do budżetu państwa. - W Zagłębiu chcemy działać wspólnie, ponad podziałami partyjnymi - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej.

today4 lutego 2020

0%
Skip to content