play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Mateusz Bochenek o zarobkach polityków

Odwołanie dyrektor Alicji Cegłowskiej z funkcji dyrektor szpitala w Sosnowcu, płace polityków i samorządowców oraz wybory w Platformie Obywatelskiej - to główne tematy dzisiejszej Rozmowy Dnia na antenie Radia Piekary. Gościem Marcina Zasady był poseł PO, Mateusz Bochenek. - Dziś o wynagrodzeniu posłów i samorządowców decydują politycy. Chciałbym, żeby decydowała o tym sytuacja gospodarcza, tak było w proponowanej regulacji.  - mówi w Radiu Piekary poseł Mateusz Bochenek.  

today9 września 2020

Śląsk

Mateusz Bochenek o odwołaniu dyrektor szpitala w Sosnowcu

Odwołanie dyrektor Alicji Cegłowskiej z funkcji dyrektor szpitala w Sosnowcu, płace polityków i samorządowców oraz wybory w Platformie Obywatelskiej - to główne tematy dzisiejszej Rozmowy Dnia na antenie Radia Piekary. Gościem Marcina Zasady był poseł PO, Mateusz Bochenek. - Szpital św. Barbary stał się politycznym celem w Prawie i Sprawiedliwości. Dyrektor Alicja Cegłowska została odwołana z godziny na godzinę - mówi w Radiu Piekary poseł Mateusz Bochenek.

today9 września 2020

Rozmowa Dnia

Bochenek: W Zagłębiu chcemy działać wspólnie, ponad podziałami partyjnymi

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej. W Rozmowie między innymi o Zagłębiowskim Zespole Parlamentarnym oraz o poprawkach do budżetu państwa. - W Zagłębiu chcemy działać wspólnie, ponad podziałami partyjnymi - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej.

today4 lutego 2020

0%
Skip to content