play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

[Rozmowa Dnia] Bochenek o słynnej liście Emilewicz: Nas już nic nie zdziwi

Dzisiejszym gościem Marcina Zasady w Radiu Piekary był poseł Koalicji Obywatelskiej Mateusz Bochenek. W rozmowie między innymi o wsparciu dla przedsiębiorców, otwarciu stoków oraz o słynnej liście Emilewicz. - Jak zobaczyłem obrazek to myślałem, że zamierzacie potępić byłą wicepremier Emilewicz za jej narciarską katastrofę wizerunkową albo może wręcz przeciwnie jak się fotografowaliście przed naśnieżonym stokiem ... - Fakt faktem, że chyba nas nic już nie zdziwi po ostatniej akcji pani […]

today19 stycznia 2021

Rozmowa Dnia

Poseł KO: Jako Koalicja złożyliśmy 45 poprawek do budżetu państwa w województwie śląskim

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej. W Rozmowie między innymi o Zagłębiowskim Zespole Parlamentarnym oraz o poprawkach do budżetu państwa. - Jako Koalicja złożyliśmy 45 poprawek do budżetu państwa w województwie śląskim - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej.

today4 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Bochenek: W Zagłębiu chcemy działać wspólnie, ponad podziałami partyjnymi

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej. W Rozmowie między innymi o Zagłębiowskim Zespole Parlamentarnym oraz o poprawkach do budżetu państwa. - W Zagłębiu chcemy działać wspólnie, ponad podziałami partyjnymi - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mateusz Bochenek, poseł Koalicji Obywatelskiej.

today4 lutego 2020

0%
Skip to content