play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Woś: Jeżeli zechcą wybrać pana Prezydenta to dobra zmiana będzie kontynuowana

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o kampanii wyborczej oraz o drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce. - Jeżeli zechcą wybrać pana Prezydenta to dobra zmiana będzie kontynuowana - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today9 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Minister środowiska o debacie w Końskich: Pan Trzaskowski stchórzył, nie chciał wykorzystać szansy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o kampanii wyborczej oraz o drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce. - Pan Trzaskowski stchórzył, nie chciał wykorzystać szansy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today9 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Minister Środowiska: Nie ma co się obrażać na rzeczywistość. Mamy wolność słowa, wolność działalności artystycznej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o sytuacji związanej z piosenką Kazika w Radiowej Trójce oraz o kandydaturze Rafała Trzaskowskiego na prezydenta. - Nie ma co się obrażać na rzeczywistość. Mamy wolność słowa, wolność działalności artystycznej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today19 maja 2020

Rozmowa Dnia

Woś: Trzaskowski jest postacią absolutnie nieudolną

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o sytuacji związanej z piosenką Kazika w Radiowej Trójce oraz o kandydaturze Rafała Trzaskowskiego na prezydenta. - Trzaskowski jest postacią absolutnie nieudolną - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today19 maja 2020

Rozmowa Dnia

Minister środowiska: Epidemiolodzy wskazali, że wzrost zachorowań wynika z rozprężenia, które było w poprzednie ciepłe weekendy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o planach rządu na zmniejszenie obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa oraz o wzroście zachorowań na COVID-19 w Polsce. - Epidemiolodzy wskazali, że wzrost zachorowań wynika z rozprężenia, które było w poprzednie ciepłe weekendy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today10 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Woś: Po świętach Wielkiejnocy chcemy zacząć w całym państwie trochę wychodzić z tej narodowej kwarantanny

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o planach rządu na zmniejszenie obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa oraz o wzroście zachorowań na COVID-19 w Polsce. - Po świętach Wielkiejnocy chcemy zacząć w całym państwie trochę wychodzić z tej narodowej kwarantanny - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today10 kwietnia 2020

0%
Skip to content