play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Woś: Jeżeli zechcą wybrać pana Prezydenta to dobra zmiana będzie kontynuowana

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o kampanii wyborczej oraz o drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce. - Jeżeli zechcą wybrać pana Prezydenta to dobra zmiana będzie kontynuowana - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today9 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Minister środowiska o debacie w Końskich: Pan Trzaskowski stchórzył, nie chciał wykorzystać szansy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o kampanii wyborczej oraz o drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce. - Pan Trzaskowski stchórzył, nie chciał wykorzystać szansy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today9 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Minister Środowiska: Nie ma co się obrażać na rzeczywistość. Mamy wolność słowa, wolność działalności artystycznej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o sytuacji związanej z piosenką Kazika w Radiowej Trójce oraz o kandydaturze Rafała Trzaskowskiego na prezydenta. - Nie ma co się obrażać na rzeczywistość. Mamy wolność słowa, wolność działalności artystycznej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today19 maja 2020

Rozmowa Dnia

Woś: Trzaskowski jest postacią absolutnie nieudolną

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o sytuacji związanej z piosenką Kazika w Radiowej Trójce oraz o kandydaturze Rafała Trzaskowskiego na prezydenta. - Trzaskowski jest postacią absolutnie nieudolną - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today19 maja 2020

Rozmowa Dnia

Minister środowiska: Epidemiolodzy wskazali, że wzrost zachorowań wynika z rozprężenia, które było w poprzednie ciepłe weekendy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o planach rządu na zmniejszenie obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa oraz o wzroście zachorowań na COVID-19 w Polsce. - Epidemiolodzy wskazali, że wzrost zachorowań wynika z rozprężenia, które było w poprzednie ciepłe weekendy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today10 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Woś: Po świętach Wielkiejnocy chcemy zacząć w całym państwie trochę wychodzić z tej narodowej kwarantanny

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Woś, minister środowiska. W rozmowie między innymi o planach rządu na zmniejszenie obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa oraz o wzroście zachorowań na COVID-19 w Polsce. - Po świętach Wielkiejnocy chcemy zacząć w całym państwie trochę wychodzić z tej narodowej kwarantanny - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Woś, minister środowiska.

today10 kwietnia 2020

Polska

Minister środowiska zarażony koronawirusem!

Minister środowiska, Michał Woś, zarażony koronawirusem. Informacją podzielił się na swoim Twitterze, mówiąc, że poddał się kwarantannie i wykonał badanie, po tym jak miał kontakt z zarażonym pracownikiem Lasów Państwowych. Procedury Głównego Inspektoratu Sanitarnego zostały wprowadzone potym, jak u ministra środowiska wykryto obecność koronawirusa. Wszystkie osoby, którego miały kontakt z Michałem Wosiem zostały poddane odpowiednim procedurom. Pochodzący z Raciborza minister zapewnił, że czuje się dobrze. Michał Woś nie będzie mógł […]

today17 marca 2020

0%
Skip to content