play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Monika Rosa o roli Kościoła w sporze dotyczącym aborcji

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Monika Rosa posłanka Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o roli Kościoła w sporze dotyczącym aborcji oraz o środowej manifestacji w Katowicach. - Biskupi bardzo mocno sprowadzili Kościół do roli elementu polityki - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Monika Rosa, posłanka Koalicji Obywatelskiej.

today29 października 2020

Rozmowa Dnia

Posłanka KO o postawie policji podczas środowej manifestacji w Katowicach

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Monika Rosa posłanka Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o roli Kościoła w sporze dotyczącym aborcji oraz o postawie policji podczas środowej manifestacji w Katowicach. - Wczoraj policja zapewniła wszystkim manifestantom bezpieczeństwo, Było miło i spokojnie - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Monika Rosa, posłanka Koalicji Obywatelskiej.

today29 października 2020

Rozmowa Dnia

Rosa: Rafał Trzaskowski został kandydatem i będzie prezydentem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Monika Rosa, posłanka Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o kandydacie Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP oraz o sytuacji związanej z epidemia koronawirusa w województwie śląskim. - Rafał Trzaskowski został kandydatem i będzie prezydentem - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Monika Rosa, posłanka Koalicji Obywatelskiej.

today5 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Posłanka KO: Wybuch zachorowań w kopalniach można było przewidzieć

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Monika Rosa, posłanka Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o kandydacie Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP oraz o sytuacji związanej z epidemia koronawirusa w województwie śląskim. - Wybuch zachorowań w kopalniach można było przewidzieć - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Monika Rosa, posłanka Koalicji Obywatelskiej.

today5 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Posłanka Nowoczesnej: Musimy doprowadzić do tego, żeby Małgorzata Kidawa-Błońska wygrała wybory prezydenckie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Monika Rosa, posłanka Nowoczesnej. W rozmowie między innymi o kondycji opozycji w Senacie oraz o nadchodzących wyborach prezydenckich. - Musimy doprowadzić do tego, żeby Małgorzata Kidawa-Błońska wygrała wybory prezydenckie - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Monika Rosa, posłanka Nowoczesnej.

today17 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Rosa: Większość w Senacie to ogromna poprawa jakości funkcjonowania debaty publicznej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Monika Rosa, posłanka Nowoczesnej. W rozmowie między innymi o kondycji opozycji w Senacie oraz o nadchodzących wyborach prezydenckich. - Większość w Senacie to ogromna poprawa jakości funkcjonowania debaty publicznej - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Monika Rosa, posłanka Nowoczesnej.

today17 stycznia 2020

0%
Skip to content