play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Andrzej Sośnierz o „Piątce dla zwierząt”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz poseł Porozumienia (PiS). W rozmowie między innymi o dezintegracji koalicji rządzącej oraz o ustawie "Piątka dla zwierząt". - Pęknięcie w całym obozie wyraźnie pokazało się po ustawie „Piątka dla zwierząt” - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS).

today19 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Porozumienia (PiS) o dezintegracji koalicji rządzącej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz poseł Porozumienia (PiS). W rozmowie między innymi o dezintegracji koalicji rządzącej oraz o ustawie "piątka dla zwierząt". - To wszystko pokazuje pewną dezintegrację naszego obozu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia (PiS).

today19 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Prawa i Sprawiedliwości o „piątce dla zwierząt”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marek Wesoły, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o odwieszeniu posłów PiS oraz o "piątce dla zwierząt". - Przestrzegam przed tym, żeby „piątka dla zwierząt” w tej formie wróciła - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marek Wesoły, poseł PiS.

today18 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Marek Wesoły o odwieszeniu posłów PiS

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Marek Wesoły, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o odwieszeniu posłów PiS oraz o "piątce dla zwierząt". - O odwieszeniu posłów dowiedziałem się z mediów - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Marek Wesoły, poseł PiS.

today18 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Lewicy o drugiej fali epidemii koronawirusa w Polsce

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Przemysław Koperski, poseł Lewicy. W rozmowie między innymi o piątce dla zwierząt oraz o drugiej fali epidemii koronawirusa w Polsce. - Jeżeli człowiek mówi, że wygraliśmy z pandemią, nie mamy się czego obawiać to po prostu jest to skrajna nieodpowiedzialność - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Przemysław Koperski, poseł Lewicy.

today14 października 2020

Rozmowa Dnia

Przemysław Koperski o piątce dla zwierząt

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Przemysław Koperski, poseł Lewicy. W rozmowie między innymi o piątce dla zwierząt oraz o drugiej fali epidemii koronawirusa w Polsce. - Na pewno jest ogromne lobby, które stoi za tym, żeby tej ustawy nie uchwalić - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary o piątce dla zwierząt Przemysław Koperski, poseł Lewicy.

today14 października 2020

0%
Skip to content