play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Piekary Śląskie

Piekary Śl.: Zasady odbioru śmieci od osób objętych kwarantanną

Zasady odbioru śmieci od osób objętych kwarantanną. Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Piekarach Śląskich informuje o regułach obowiązujących osoby przebywające na kwarantannie w zakresie odbioru odpadów komunalnych. Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Piekarach Śląskich zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego, informuje, że osoby zakażone koronawirusem SARS-CoV-2 w sprawie odbioru śmieci powinny kontaktować się z dyspozytorem MCZK pod numerem telefonu 32 284-88-71 w godzinach 7.30-15.30, który wyjaśni zasady związane z odbiorem odpadów. […]

today21 maja 2020

Piekary Śląskie

Ważny apel policji w Piekarach Śląskich dot. koronawirusa

Policjanci z Piekar Śląskich apelują o rozsądek i rozwagę! To po tym jak 37-letni mieszkaniec tego miasta złamał kwarantannę i poszedł do sklepu. Mężczyzna został w porę skontrolowany, teraz grozi mu kara grzywny do 30 tysięcy złotych. Dariusz Dobrzański z piekarskiej policji apeluje.   Pamiętajmy, że w dużych skupiskach ludzi o zarażenie koronawirusem jest najłatwiej. Nie ryzykujmy i zostańmy w domu!

today30 marca 2020

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Miał kwarantannę i poszedł do sklepu. Grozi mu 30 tys. zł grzywny

Wrócił z zagranicy, miał kwarantannę, ale mimo to - poszedł do sklepu. Policjanci z Piekar Śląskich zatrzymali 37-letniego mężczynę, który mimo kwarantanny związanej z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, wyszedł z domu. Informację potwierdził w rozmowie z reporterem Radia Piekary Dariusz Dobrzański z KMP w Piekarach Śląskich. Jak usłyszeliśmy, w tej sprawie zostanie skierowany wniosek do sądu. Przypomnijmy, że za złamanie kwarantanny grozi grzywna do 30 tysięcy złotych. 

today29 marca 2020

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: E-biblioteki zapraszają dzieci na codzienną porcję bajek

Wszystkie placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich są zamknięte, jednak bibliotekarze przygotowali specjalnie dla wszystkich pozostających w domu dzieci codzienną porcję bajek. Będą one czytane przez pracowników biblioteki codziennie o godzinie 11.00. Bajek będzie można słuchać na stronie Facebook'owej Miejskiej Biblioteki Publiczne im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich. Jest to ciekawa opcja dla najmłodszych, którzy z powodu zagrożenia epidemicznego koronawirusem w Polsce przebywają w domach.

today18 marca 2020

0%
Skip to content