play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rybnik

Piotr Kuczera: tak naprawdę realizujemy program polityczny Prawa i Sprawiedliwości Polski Ład

- Samorządowcy byli przygotowani na to, że startując w konkursach mamy regulamin, mamy procedurę odwoławczą i mogę zapytać się dlaczego. Dzisiaj mówi się o konkursie, a tak naprawdę realizujemy program polityczny Prawa i Sprawiedliwości Polski Ład. Myślę, że ten program podpowiedział, że warto dać dużej ilości mniejsze kwoty żeby wywołać powszechne zadowolenie i wysyp zdjęć samorządowców z parlamentarzystami PiS - mówił Prezydent Rybnika Piotr Kuczera, który był gościem Marcina Zasady […]

today27 października 2021

Rozmowa Dnia

Piotr Kuczera: Z samorządu biorą miliardy, a rozdają miliony

- Z samorządu biorą miliardy, a rozdają miliony. To jest ta subtelna różnica. Ja bym bardzo tęsknię za czasami i być może takie nadejdą w przyszłości, że samorząd będzie miał stałą i pewną podstawę finansowania. Dzisiaj tak naprawdę w białych rękawiczkach bierze się te miliardy, daje miliony i wskazuje te projekty, które mają być realizowane. To jest po prostu zaprzeczenie samorządności - mówił w Rozmowie Dnia Marcina Zasady Piotr Kuczera, […]

today27 października 2021

Rybnik

Prezydent Rybnika o braku finansowania grantów dla organizacji sportowych w mieście w 2021 roku

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Piotr Kuczera, prezydent Rybnika. W rozmowie między innymi o przyszłorocznym budżecie Rybnika oraz o braku finansowania grantów dla organizacji sportowych w mieście w 2021 roku. - Strefa wolna od sportu nie oznacza strefy wolnej od finansowania sportu. Hasło nośne ale nie do końca prawdziwe - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Piotr Kuczera, prezydent Rybnika.

today27 listopada 2020

Rybnik

Piotr Kuczera o przyszłorocznym budżecie Rybnika

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Piotr Kuczera, prezydent Rybnika. W rozmowie między innymi o przyszłorocznym budżecie Rybnika oraz o braku finansowania grantów dla organizacji sportowych w mieście w 2021 roku. - Myślę, że jest to jeden z najtrudniejszych budżetów w historii Rybnika, ale wiem, że taka sytuacja dotyczy wielu innych samorządów na terenie naszego województwa - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Piotr […]

today27 listopada 2020

Rybnik

Kuczera: Zdrowe finanse samorządu to też zdrowa demokracja i silne państwo

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Piotr Kuczera, prezydent Rybnika. W rozmowie między innymi o przyszłości samorządów w Polsce oraz o drugiej turze wyborów prezydenckich. - Zdrowe finanse samorządu to też zdrowa demokracja i silne państwo - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Piotr Kuczera, prezydent Rybnika.

today8 lipca 2020

Rybnik

Prezydent Rybnika: Mam nadzieję, że rząd w kolejnych kwartałach będzie wspomagał samorządy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Piotr Kuczera, prezydent Rybnika. W rozmowie między innymi o sytuacji epidemicznej w Rybniku oraz o kandydaturze Rafała Trzaskowskiego na urząd Prezydenta RP. - Mam nadzieję, że rząd w kolejnych kwartałach będzie wspomagał samorządy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Piotr Kuczera, prezydent Rybnika.

today20 maja 2020

Rybnik

Kuczera: Gwarantem stabilizacji sceny politycznej będzie właśnie osoba Rafała Trzaskowskiego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Piotr Kuczera, prezydent Rybnika. W rozmowie między innymi o sytuacji epidemicznej w Rybniku oraz o kandydaturze Rafała Trzaskowskiego na urząd Prezydenta RP. - Gwarantem stabilizacji sceny politycznej będzie właśnie osoba Rafała Trzaskowskiego - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Piotr Kuczera, prezydent Rybnika.

today20 maja 2020

Rybnik

Kuczera: W Platformie konieczna jest zmiana pokoleniowa, a Borys Budka jest gwarancją tej zmiany

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Piotr Kuczera, prezydent Rybnika. W rozmowie między innymi o wyborach przewodniczącego Platformy Obywatelskiej oraz o planach rozwojowych partii. - W Platformie konieczna jest zmiana pokoleniowa, a Borys Budka jest gwarancją tej zmiany - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Piotr Kuczera, prezydent Rybnika.  

today24 stycznia 2020

0%
Skip to content