play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Gawęda: Sytuacja jest bardzo trudna, ale absolutnie nie wyobrażam sobie końca górnictwa na Śląsku

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Adam Gawęda, poseł Prawa i Sprawiedliwości, były wiceminister energii. W rozmowie między innymi o sytuacji polskiego górnictwa w obliczu epidemii koronawirusa. - Sytuacja jest bardzo trudna, ale absolutnie nie wyobrażam sobie końca górnictwa na Śląsku - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Adam Gawęda, poseł PiS, były wiceminister energii.

today24 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Były wiceminister energii: Pandemia nie może być podstawą, by kształtować plany dla górnictwa w dłuższej, bądź najbliższej perspektywie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Adam Gawęda, poseł Prawa i Sprawiedliwości, były wiceminister energii. W rozmowie między innymi o sytuacji polskiego górnictwa w obliczu epidemii koronawirusa. - Pandemia nie może być podstawą, by kształtować plany dla górnictwa w dłuższej, bądź najbliższej perspektywie - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Adam Gawęda, poseł PiS, były wiceminister energii.

today24 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Były wiceminister gospodarki: Elektrownia jądrowa skompensowałaby deficyt mocy na polskim rynku

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki. W rozmowie między innymi o planach zamykania polskich kopalń oraz o budowie elektrowni jądrowej. - Elektrownia jądrowa skompensowałaby deficyt mocy na polskim rynku - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki.

today5 marca 2020

Rozmowa Dnia

Markowski: Nawet gdybyśmy jutro przestali wydobywać węgiel, to i tak nie przestaniemy go używać

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki. W rozmowie między innymi o planach zamykania polskich kopalń oraz o budowie elektrowni jądrowej. - Nawet gdybyśmy jutro przestali wydobywać węgiel, to i tak nie przestaniemy go używać - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki.

today5 marca 2020

Rozmowa Dnia

Markowski: Jak nie potrafimy zrobić interesu z własnym górnictwem, to musimy robić z kimkolwiek kto da nam węgiel

Gościem Marcina zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był były wiceminister gospodarki, Jerzy Markowski. W rozmowie między innymi o węglu zalegającym na zwałach oraz o przyczynach kupowania węgla z zagranicy. - Jak nie potrafimy zrobić interesu z własnym górnictwem, to musimy robić z kimkolwiek kto da nam węgiel - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary były wiceminister gospodarki, Jerzy Markowski.

today15 stycznia 2020

0%
Skip to content