play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Wznowią rozmowy ws. przyszłości polskiego górnictwa

Związkowcy dostali zaproszenie do rozmów na temat przyszłości polskiego górnictwa. W najbliższy wtorek (15.12) rozpoczną się konsultacje ws. dalszych działań branży wydobywczej. Wynikiem tych rozmów ma być powstanie umowy społecznej. To już pewne. Górniczy związkowcy i przedstawiciele Ministerstwa Aktywów Państwowych w najbliższy wtorek wznowią rozmowy ws. przyszłości polskiego górnictwa. Na spotkaniu mają być poruszone kluczowe kwestie branży. Wynikiem rozmów ma być powstanie umowy społecznej. Według agendy najpierw wyniki swoich prac […]

today10 grudnia 2020

Rozmowa Dnia

Były wiceminister gospodarki o polityce energetycznej państwa

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki. W rozmowie między innymi o polityce energetycznej państwa oraz o porozumieniu górniczych związków zawodowych ze stroną rządową. - Stale nie ma polityki energetycznej państwa - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki.

today8 października 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący rady OPZZ woj. śląskiego: „Węgiel nie jest przyczyną zmian klimatu”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wacław Czerkawski, przewodniczący rady OPZZ województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o porozumieniu górniczych związków zawodowych z rządem oraz o przyszłości przemysłu węglowego w Polsce. - Węgiel nie jest przyczyną zmian klimatu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wacław Czerkawski, przewodniczący rady OPZZ województwa śląskiego.

today1 października 2020

0%
Skip to content