play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Andrzej Sośnierz o powrocie Jarosława Gowina do rządu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz poseł Porozumienia Jarosława Gowina. W rozmowie między innymi o problemach koalicji rządzącej oraz o powrocie Jarosława Gowina do rządu. - Jarosław Gowin wróci najprawdopodobniej do rządu i będzie kierował Ministerstwem Rozwoju - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Porozumienia Jarosława Gowina, Andrzej Sośnierz.

today24 września 2020

Rozmowa Dnia

Porozumienie Gowina: Nie chcemy w momencie kryzysu gospodarczego i zdrowotnego wywalać rządu w powietrze

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia Gowina. W rozmowie między innymi o epidemii koronawirusa w Polsce oraz o organizacji wyborów prezydenckich. - Nie chcemy w momencie kryzysu gospodarczego i zdrowotnego wywalać rządu w powietrze - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia Gowina.

today8 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Sośnierz: Porozumienie pokazało, że ma wątpliwości co do dotychczasowych sposobów polityki związanej z przeprowadzeniem wyborów

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia Gowina. W rozmowie między innymi o epidemii koronawirusa w Polsce oraz o organizacji wyborów prezydenckich. - Porozumienie pokazało, że ma wątpliwości co do dotychczasowych sposobów polityki związanej z przeprowadzeniem wyborów - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Andrzej Sośnierz, poseł Porozumienia Gowina.

today8 kwietnia 2020

0%
Skip to content