play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Neumann: Na razie nie było potrzeby konsultacji z senatorem Frankiewiczem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był prezydent Gliwic, Adam Neumann. W rozmowie między innymi o wprowadzonych w Gliwicach procedurach w związku z koronawirusem oraz o konsultacjach z senatorem Frankiewiczem. - Na razie nie było potrzeby konsultacji z senatorem Frankiewiczem - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prezydent Gliwic, Adam Neumann.

today28 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Gliwic: Nie lekceważymy zagrożenia koronawirusem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był prezydent Gliwic, Adam Neumann. W rozmowie między innymi o wprowadzonych w Gliwicach procedurach w związku z koronawirusem oraz o konsultacjach z senatorem Frankiewiczem. - Nie lekceważymy zagrożenia koronawirusem - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prezydent Gliwic, Adam Neumann.

today28 lutego 2020

Polityka

Wiceprzewodniczący Zgromadzenia Metropolii GZM wybrany!

Wiceprzewodniczący Zgromadzenia Metropolii GZM wybrany. Gliwice gościły dziś prezydentów, burmistrzów i wójtów z 36 miast i gmin naszego regionu. Podczas posiedzenia Zgromadzenia Metropolii GZM, które odbywało się w Arenie Gliwice, prezydent Gliwic Adam Neumann został wybrany wiceprzewodniczącym Zgromadzenia. W dniu 11 lutego, w gliwickiej Arenie odbyło się Zgromadzenie Metropolii GZM, podczas której wybrano wiceprzewodniczącego Zgromadzenia: - Współpraca między naszymi miastami jest dla nas wszystkich bardzo ważna. Uważam, że usprawnienie komunikacji […]

today11 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Senator KO: Dobór zastępców w Gliwicach zawsze był głównie merytoryczny

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o nowym prezydencie Gliwic, Adamie Neumannie oraz o planach rozwoju miasta. - Dobór zastępców w Gliwicach zawsze był głównie merytoryczny - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej.

today28 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Frankiewicz: Adam Neumann będzie dobrym prezydentem. Spokojnym, merytorycznym, ideowym

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o nowym prezydencie Gliwic, Adamie Neumannie oraz o planach rozwoju miasta. - Adam Neumann będzie dobrym prezydentem. Spokojnym, merytorycznym, ideowym - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Zygmunt Frankiewicz, senator Koalicji Obywatelskiej.

today28 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Lider Nowej Energii dla Gliwic: Było za mało czasu na kampanię, nie dotarliśmy do wszystkich wyborców

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był lider stowarzyszenia Nowa Energia dla Gliwic, Kajetan Gornig. W rozmowie między innymi o zwycięzcy wyborów prezydenckich w Gliwicach oraz o potrzebach miasta. - Było za mało czasu na kampanię, nie dotarliśmy do wszystkich wyborców - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary lider stowarzyszenia Nowa Energia dla Gliwic, Kajetan Gornig.  

today10 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Bytomia: Adam Neumann będzie przewidywalnym prezydentem

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia. W rozmowie między innymi  o nowym prezydencie Gliwic oraz o budżecie Bytomia na 2020 rok. - Adam Neumann będzie przewidywalnym prezydentem - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia.  

today8 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Wołosz: Myślę, że w budżecie Bytomia nie zabraknie pieniędzy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia. W rozmowie między innymi  o nowym prezydencie Gliwic oraz o budżecie Bytomia na 2020 rok. - Myślę, że w budżecie Bytomia nie zabraknie pieniędzy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia.  

today8 stycznia 2020

Polityka

Były wiceprezydent Gliwic: Chcę pielęgnować i wzmacniać podstawy rozwoju gospodarczego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Adam Neumann, były wiceprezydent Gliwic. W rozmowie między innymi o zmianie w statucie Piasta Gliwice oraz o programie wyborczym. - Chcę pielęgnować i wzmacniać podstawy rozwoju gospodarczego - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Adam Neumann, były wiceprezydent Gliwic.

today3 stycznia 2020

0%
Skip to content