play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Prezydent Sosnowca: Pan premier zapomina o wielu samorządach

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński w Rozmowie Dnia Radia Piekary: Pan premier zapomniał o wielu samorządach i to jest bardzo niepokojące, bo Fundusz Inwestycji Lokalnych to był fundusz covidowy, którzy miał pomóc wyjść z kryzysu samorządom czyli mieszkańcom, przedsiębiorcom, wszystkim tym, którzy w tych miastach mieszkają. Na czym polega "covidowość" tego przedsięwzięcia ? Pieniądze, które były przyznawane to raczej na przedsięwzięcia takie typowo infrastrukturalne... Właśnie o to chodzi, że nie do […]

today11 grudnia 2020

Rozmowa Dnia

Arkadiusz Chęciński o podwyżkach wynagrodzeń dla rządzących

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o podwyżkach wynagrodzenia dla rządzących oraz o transporcie metropolitalnym. - Prawo i Sprawiedliwość bierze pełną odpowiedzialność za to co się dzieje - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

today18 sierpnia 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Sosnowca o transporcie metropolitalnym

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o podwyżkach wynagrodzenia dla rządzących oraz o transporcie metropolitalnym. - Dzisiaj zdecydowana większość właścicieli tramwajów jest za tym, żeby akcje Tramwajów Śląskich przekazać do GZM - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

today18 sierpnia 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Sosnowca: Wojsko na ulicach jest prawdopodobne, żeby wspomagać działania policji

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o Jadwidze Baczyńskiej oraz o walce z koronawirusem w Polsce. - Wojsko na ulicach jest prawdopodobne, żeby wspomagać działania policji - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary, prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

today16 marca 2020

Rozmowa Dnia

Chęciński o Jadwidze Baczyńskiej: Jest mi wstyd, że taka osoba reprezentuje nas w Sejmiku Wojewódzkim

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o Jadwidze Baczyńskiej oraz o walce z koronawirusem w Polsce. - Jest mi wstyd, że taka osoba reprezentuje nas w Sejmiku Wojewódzkim - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia o radnej Jadwidze Baczyńskiej, prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

today16 marca 2020

Rozmowa Dnia

Czarzasty: Platforma Obywatelska w Łodzi złamała pakt senacki wprowadzając byłego szefa NIK-u do Senatu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był wicemarszałek sejmu Włodzimierz Czarzasty. W rozmowie między innymi o łamaniu paktu senackiego oraz o roli Wojska Obrony Terytorialnej. - Platforma Obywatelska w Łodzi złamała pakt senacki wprowadzając byłego szefa NIK-u do Senatu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary wicemarszałek sejmu, Włodzimierz Czarzasty.

today31 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Wicemarszałek Sejmu: Wojska Obrony Terytorialnej to w większości towarzystwo zorganizowane przez manię zagrożenia pana Macierewicza, którego nie cenię, jako polityka

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty. W rozmowie między innymi o łamaniu paktu senackiego oraz o roli Wojska Obrony Terytorialnej. - Wojska Obrony Terytorialnej to w większości towarzystwo zorganizowane przez manię zagrożenia pana Macierewicza, którego nie cenię, jako polityka - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty.

today31 stycznia 2020

0%
Skip to content