play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Program na papierze. Wacław Czerkawski gościem Rozmowy Dnia

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był przewodniczący rady OPZZ województwa śląskiego, Wacław Czerkawski. W rozmowie między innymi o "Programie dla Śląska" i o tym, że na spotkanie nie przyjechał premier. - Pokazano ile miliardów w ramach "Programu dla Śląska" wpłynęło do naszego województwa. Te prezentacje są przyjemne dla oka, co innego jeżeli by się tak wgłębić na co te pieniądze i skąd - ponieważ większość […]

today9 grudnia 2020

Śląsk

Co z „Programem dla Śląska”? ROZMOWA DNIA

O "Programie dla Śląska", a w zasadzie jego braku, o tym, skąd na to pieniądze i dlaczego ze Śląska oraz o tym, że rządzący nie przyjechali na spotkanie, mówił w Rozmowie Dnia Radia Piekary przewodniczący rady OPZZ województwa śląskiego, Wacław Czerkawski. - Nikt nie przyszedł. Najwyższy rangą z Warszawy był zastępca dyrektora w resorcie klimatu, także Warszawa nas odpuściła, mimo, że dużo wcześniej proponowaliśmy dogodny termin. Jedyne, co może być […]

today9 grudnia 2020

Rozmowa Dnia

Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności: Mam ograniczone zaufanie do premiera Morawieckiego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o likwidacji kopalń. - Mam ograniczone zaufanie do premiera Morawieckiego - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności, Dominik Kolorz.

today23 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności: Jestem przekonany, że w PGG i polskim górnictwie najtrudniejsze dopiero przed nami

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o trudnej sytuacji polskiego górnictwa. - Jestem przekonany, że w PGG i polskim górnictwie najtrudniejsze dopiero przed nami - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności.

today11 maja 2020

Rozmowa Dnia

Kolorz: Pandemia jest swoistym alibi dla tego wszystkiego, co działo się w górnictwie wcześniej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o trudnej sytuacji polskiego górnictwa. - Pandemia jest swoistym alibi dla tego wszystkiego, co działo się w górnictwie wcześniej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności.

today11 maja 2020

Rozmowa Dnia

Członek zarządu woj. śląskiego: Widzimy już efekty materialne w ramach projektu OSI dla Bytomia

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Izabela Domogała, członek zarządu województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o programie OSI realizowanym w Bytomiu. - Widzimy już efekty materialne w ramach projektu OSI dla Bytomia - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Izabela Domogała, członek zarządu województwa śląskiego.

today18 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Domogała: W Programie dla Śląska projekty są wdrażane, realizowane

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Izabela Domogała, członek zarządu województwa śląskiego. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o programie OSI realizowanym w Bytomiu. - W Programie dla Śląska projekty są wdrażane, realizowane - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Izabela Domogała, członek zarządu województwa śląskiego.

today18 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Przedpełski: Nie chciałbym być w skórze pana Marszałka i podejmować decyzji w sprawie pani Knast

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Zbigniew Przedpełski, radny sejmiku śląskiego (PiS). W rozmowie między innymi o programie rozwoju dla Śląska oraz o ewentualnym zwolnieniu Alicji Knast. - Nie chciałbym być w skórze pana Marszałka i podejmować decyzji w sprawie pani Knast - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Zbigniew Przedpełski, radny sejmiku śląskiego (PiS).

today22 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Radny sejmiku śląskiego (PiS): W programie dla śląska są zapisane konkretne przedsięwzięcia

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Zbigniew Przedpełski, radny sejmiku śląskiego (PiS). W rozmowie między innymi o programie rozwoju dla Śląska oraz o ewentualnym zwolnieniu Alicji Knast. - W programie dla śląska są zapisane konkretne przedsięwzięcia - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary radny sejmiku śląskiego (PiS), Zbigniew Przedpełski.

today22 stycznia 2020

0%
Skip to content