play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Kolejne fiasko w rozmowach związkowców z zarządem PGG. Szykują się następne blokady dostaw węgla

Kolejne fiasko w rozmowach związkowców z zarządem PGG. Drugie mediacyjne spotkanie nie przyniosło oczekiwanego porozumienia. Następny dialog odbędzie się jutro w Warszawie, a tymczasem na kopalniach trwa referendum. Zgodnie z zapowiedzią dziś o 12.00 rozpoczęło się kolejne spotkanie górniczych związkowców z przedstawicielami zarządu Polskiej Grupy Górniczej. Mimo obecności mediatora, podobnie jak ostatnio rozmowy zakończyły się niepowodzeniem. Strony podpisały protokół rozbieżności. - Zakończyliśmy mediacje w obecności pani mediator. Spisaliśmy protokół rozbieżności, […]

today12 stycznia 2022

Rozmowa Dnia

Przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności o Programie dla Śląska

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o protestach górników oraz o Programie dla Śląska. - Program dla Śląska umiera śmiercią naturalną - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today15 września 2020

Rozmowa Dnia

Dominik Kolorz o protestach górników: „Ludzie już wczoraj nie chcieli wyjeżdżać z dołu”

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o protestach górników oraz o Programie dla Śląska. - Ludzie już wczoraj nie chcieli wyjeżdżać z dołu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today15 września 2020

0%
Skip to content