play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Poseł Lewicy o agresji policji w stosunku do protestujących

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Przemysław Koperski, poseł Lewicy. W rozmowie między innymi o feriach zimowych oraz o agresji policji w stosunku do protestujących. - Żaden polityk nie stanowi zagrożenia dla policji - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Przemysław Koperski, poseł Lewicy.

today30 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Przemysław Koperski o feriach zimowych

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Przemysław Koperski, poseł Lewicy. W rozmowie między innymi o feriach zimowych oraz o agresji policji w stosunku do protestujących. - Uważam, że ferie powinny być maksymalnie wydłużone w tym okresie, w którym były planowane lub jeszcze dłużej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Przemysław Koperski, poseł Lewicy.

today30 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Lewicy o drugiej fali epidemii koronawirusa w Polsce

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Przemysław Koperski, poseł Lewicy. W rozmowie między innymi o piątce dla zwierząt oraz o drugiej fali epidemii koronawirusa w Polsce. - Jeżeli człowiek mówi, że wygraliśmy z pandemią, nie mamy się czego obawiać to po prostu jest to skrajna nieodpowiedzialność - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Przemysław Koperski, poseł Lewicy.

today14 października 2020

Rozmowa Dnia

Przemysław Koperski o piątce dla zwierząt

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Przemysław Koperski, poseł Lewicy. W rozmowie między innymi o piątce dla zwierząt oraz o drugiej fali epidemii koronawirusa w Polsce. - Na pewno jest ogromne lobby, które stoi za tym, żeby tej ustawy nie uchwalić - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary o piątce dla zwierząt Przemysław Koperski, poseł Lewicy.

today14 października 2020

Rozmowa Dnia

Koperski: Jako katolik bardziej można się oburzać tym, co złego dzieje się w kościele i jak krzywdzone są dzieci

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Przemysław Koperski, poseł SLD. W rozmowie między innymi o sytuacja Ślązaków chcących przekroczyć czeską granicę oraz o ideologii LGBT. - Jako katolik bardziej można się oburzać tym, co złego dzieje się w kościele i jak krzywdzone są dzieci - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Przemysław Koperski, poseł SLD.

today16 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł SLD: Najlepiej byłoby, gdyby w proces otwierania granicy włączyli się politycy Platformy Obywatelskiej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Przemysław Koperski, poseł SLD. W rozmowie między innymi o sytuacja Ślązaków chcących przekroczyć czeską granicę oraz o ideologii LGBT. - Najlepiej byłoby, gdyby w proces otwierania granicy włączyli się politycy Platformy Obywatelskiej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Przemysław Koperski, poseł SLD.

today16 czerwca 2020

0%
Skip to content