play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO: Dla mnie najważniejsze jest to, aby Gliwice były miastem, w którym dobrze się żyje

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o planach rozwoju Platformy Obywatelskiej oraz o tym, czego potrzebują mieszkańcy Gliwic. - Dla mnie najważniejsze jest to, aby Gliwice były miastem, w którym dobrze się żyje - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today27 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Budka: Uważam, że czas polityki gabinetowej się skończył

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia  w Radiu Piekary był Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o planach rozwoju Platformy Obywatelskiej oraz o tym, czego potrzebują mieszkańcy Gliwic. - Uważam, że czas polityki gabinetowej się skończył - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

today27 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Poseł KO: Jestem przekonany, że Borys Budka wygra wybory w pierwszej turze

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o odwołaniu dyrektor Muzeum Śląskiego oraz o wyborach przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. - Jestem przekonany, że Borys Budka wygra wybory w pierwszej turze - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Michał Gramatyka, poseł Koalicji Obywatelskiej.

today21 stycznia 2020

0%
Skip to content