play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Chęciński: Część ludzi ze Zjednoczonej Prawicy powinna podać się do dymisji

Arkadiusz Chęciński był gościem w dzisiejszej Rozmowie Dnia Radia Piekary. W rozmowie między innymi o szczycie w Brukseli i sytuacji samorządów, którym nie przyznano środków z Funduszu Inwestycji Lokalnych. Co ten kompromis znaczy dla integralności Zjednoczonej Prawicy w której jeden z koalicjantów dziś oskarża rząd o oddanie suwerenności ? Jeżeli ludzie w Zjednoczonej Prawicy mają jakieś zasady i honor to dziś część tego zjednoczonego rządu powinna podać się do dymisji. […]

today11 grudnia 2020

Rozmowa Dnia

Prezydent Sosnowca: Wojsko na ulicach jest prawdopodobne, żeby wspomagać działania policji

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o Jadwidze Baczyńskiej oraz o walce z koronawirusem w Polsce. - Wojsko na ulicach jest prawdopodobne, żeby wspomagać działania policji - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary, prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

today16 marca 2020

Rozmowa Dnia

Chęciński o Jadwidze Baczyńskiej: Jest mi wstyd, że taka osoba reprezentuje nas w Sejmiku Wojewódzkim

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. W rozmowie między innymi o Jadwidze Baczyńskiej oraz o walce z koronawirusem w Polsce. - Jest mi wstyd, że taka osoba reprezentuje nas w Sejmiku Wojewódzkim - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia o radnej Jadwidze Baczyńskiej, prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

today16 marca 2020

0%
Skip to content