play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Gwizdak o kandydatce PiS na RPO: Lidia Staroń nie jest prawnikiem

Dzisiejszym gościem w Radiu Piekary był Jarosław Gwizdak, były sędzia, ekspert Fundacji Batorego. W Rozmowie Dnia między innymi o kandydatce PiS na Rzecznika Praw Obywatelskich- Lidii Staroń. - Widać już pewien taki tuning, takie polerowanie tych kandydatów, bo się zaczęło bądź co bądź od wiceministra urzędującego, mam na myśli pana Wawrzyka. Potem z kolei startował pan poseł Wróblewski i w tej chwili jest Lidia Staroń, uchodząca za niezależną. Natomiast jest […]

today16 czerwca 2021

Rozmowa Dnia

Były sędzia: Wybory stają się tematem zastępczym

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jarosław Gwizdak, były sędzia, dziś Instytut Prawa i Społeczeństwa. W rozmowie między innymi o zmianach, jakie zostały wprowadzone przez Sejm w kodeksie wyborczym. - Wybory stają się tematem zastępczym - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jarosław Gwizdak, były sędzia, dziś Instytut Prawa i Społeczeństwa.  

today31 marca 2020

Rozmowa Dnia

Gwizdak: Sposób procedowania przez Sejm budzi wątpliwości

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jarosław Gwizdak, były sędzia, dziś Instytut Prawa i Społeczeństwa. W rozmowie między innymi o zmianach, jakie zostały wprowadzone przez Sejm w kodeksie wyborczym. - Sposób procedowania przez Sejm budzi wątpliwości - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jarosław Gwizdak, były sędzia, dziś Instytut Prawa i Społeczeństwa.

today31 marca 2020

0%
Skip to content