play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

(Rozmowa Dnia) Prof. Ryszard Koziołek: inwestycja w naukę zawsze się opłaca

- W kontekście przygaszonych przez pandemię planów, dotyczących Centrum Nauki w Katowicach, myślimy o kampusie akademickim rozciągniętym od ul. Dudy Gracza do centrum miasta - powstaje w naturalny sposób pewien obszar zdominowany przez instytucje naukowe, mówi gość Radia Piekary. - Trzeba to zintegrować, uporządkować, pokazać. Działa wielka medycyna, kultura, biznes - czas na naukę, mówił w Rozmowie Dnia na antenie Radia Piekary, rektor Uniwersytetu Śląskiego, profesor Ryszard Koziołek. - Potrzebujemy […]

today15 marca 2021

Rozmowa Dnia

Rektor UŚ: Pracownicy wydziału prawa zaoferowali studentom pro bono wsparcie prawne

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Ryszard Koziołek, nowy rektor Uniwersytetu Śląskiego. W rozmowie między innymi o sytuacji Uniwersytetu Śląskiego w dobie koronawirusa oraz o przesłuchaniach studentów przez policję. - Pracownicy wydziału prawa zaoferowali studentom pro bono wsparcie prawne - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Ryszard Koziołek, nowy rektor Uniwersytetu Śląskiego.

today1 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Koziołek: Bardzo chciałbym, żeby Uniwersytet wrócił do swojej przestrzeni

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Ryszard Koziołek, nowy rektor Uniwersytetu Śląskiego. W rozmowie między innymi o sytuacji Uniwersytetu Śląskiego w dobie koronawirusa oraz o przesłuchaniach studentów przez policję. - Bardzo chciałbym, żeby Uniwersytet wrócił do swojej przestrzeni - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Ryszard Koziołek, nowy rektor Uniwersytetu Śląskiego.

today1 czerwca 2020

0%
Skip to content