play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Kolorz: Nikomu jeszcze nie udała się próba aksamitnego wygaszania kopalń

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o likwidacji kopalń. - Nikomu jeszcze nie udała się próba aksamitnego wygaszania kopalń - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności, Dominik Kolorz.

today23 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności: Mam ograniczone zaufanie do premiera Morawieckiego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o likwidacji kopalń. - Mam ograniczone zaufanie do premiera Morawieckiego - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności, Dominik Kolorz.

today23 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności: Skandalem jest to, że polski węgiel zalega na zwałach w PGG, a PGE go nie odbiera

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o sytuacji w Polskiej Grupie Górniczej. - Skandalem jest to, że polski węgiel zalega na zwałach w PGG, a PGE go nie odbiera - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności.

today7 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Kolorz: Solidarność jest ojcem chrzestnym Programu dla Śląska

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o Programie dla Śląska oraz o sytuacji w Polskiej Grupie Górniczej. - Solidarność jest ojcem chrzestnym Programu dla Śląska - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności.

today7 lutego 2020

0%
Skip to content