play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Senator KO o procesie legislacyjnym w Polsce

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Halina Bieda, senator Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o kondycji polskiej służby zdrowia oraz o procesie legislacyjnym w Polsce. - Proces legislacyjny dzisiaj w Polsce budzi wiele zastrzeżeń - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Halina Bieda, senator Koalicji Obywatelskiej.

today17 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Halina Bieda o kondycji polskiej służby zdrowia

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary była Halina Bieda, senator Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o kondycji polskiej służby zdrowia oraz o procesie legislacyjnym w Polsce. - Nie leczymy innych chorób – zapaść w onkologii, kardiochirurgii, kardiologii – ona będzie odczuwalna przez lata - mówiła w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Halina Bieda, senator Koalicji Obywatelskiej.

today17 listopada 2020

Śląsk

„Skutki rządowych decyzji powinny obciążać rząd” – apelują dyrektorzy szpitali

Dyrektorzy placówek zrzeszonych w Związku Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego spotkali się z parlamentarzystami ze swojego regionu. Uważają, że skutki rządowych regulacji płac powinny w stu procentach obciążać rząd i apelują o pokrycie przez budżet centralny strat szpitali wynikających z podniesienia płacy minimalnej. – W skali Związku, czyli 24. szpitali to deficyt ok. 24 mln zł w samym tylko 2020 roku – mówi Władysław Perchaluk, prezes organizacji. Związek Szpitali Powiatowych Województwa […]

today30 stycznia 2020

0%
Skip to content