play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

Poseł PiS: Panika ws. koronawirusa nie jest wywoływana przez rząd

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej oraz o specustawie w sprawie koronawirusa. - Panika ws. koronawirusa nie jest wywoływana przez rząd - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today4 marca 2020

Polska

Specustawa ws. koronawirusa przyjęta przez Sejm. Co znalazło się w dokumencie?

Specustawa ws. koronawirusa przyjęta przez Sejm. W ciągu jednego dnia, w poniedziałek, Sejm przyjął projekt ustawy, który ma regulować procedury postępowania w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa. "Ekspresowe" przyjęcie ustawy  W związku z panującym na świecie wirusem COVID-19 rządzący w Polsce podjęli decyzję o uregulowaniu kwestii walki z koronawirusem specjalną ustawą. Rząd przyjął ustawę w ciągu 24 godzin. W poniedziałek odbyło się 2. i 3. czytanie dokumentu. Specustawa […]

today3 marca 2020

Rozmowa Dnia

Głogowski: Wczoraj pierwszy raz od 5 lat doszło do współpracy między partią rządzącą a opozycją

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Głogowski, poseł Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o głosowaniu nad ustawą w sprawie koronawirusa oraz o zapisach, które się w niej znalazły. - Wczoraj pierwszy raz od 5 lat doszło do współpracy między partią rządzącą a opozycją - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Tomasz Głogowski, poseł Platformy Obywatelskiej.

today3 marca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PO: Główny Inspektorat Sanitarny mówił, że maseczki możemy sobie robić ze staników

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Głogowski, poseł Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o głosowaniu nad ustawą w sprawie koronawirusa oraz o zapisach, które się w niej znalazły. - Główny Inspektorat Sanitarny mówił, że maseczki możemy sobie robić ze staników - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Tomasz Głogowski, poseł Platformy Obywatelskiej.

today3 marca 2020

0%
Skip to content