play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Polityczna zgoda w obliczu koronawirusa?

Polityczna zgoda w obliczu koronawirusa? Wygląda na to, że rząd i opozycja tymczasowo "zawieszają broń" w obliczu możliwej epidemii koronawirusa w Polsce. Dwie strony polityczne deklarują, że będą ze sobą współpracować. Politycy wszystkich klubów parlamentarnych zgodni w sprawie walki z koronawirusem. "Będziemy organizować kolejne spotkania i przekazywać informacje opozycji" -mówi szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. Zapewnia, że rząd skorzysta z sugestii opozycji, chociażby w sprawie druku ulotek.     Koronawirus […]

today6 marca 2020

Rozmowa Dnia

Piecha: Badanie opinii publicznej na razie nie wskazuje w żaden sposób, żeby to Kidawa-Błońska miała być prezydentem RP

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej oraz o specustawie w sprawie koronawirusa. - Badanie opinii publicznej na razie nie wskazuje w żaden sposób, żeby to Kidawa-Błońska miała być prezydentem RP - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PiS, Bolesław Piecha.

today4 marca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PiS: Panika ws. koronawirusa nie jest wywoływana przez rząd

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej oraz o specustawie w sprawie koronawirusa. - Panika ws. koronawirusa nie jest wywoływana przez rząd - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Bolesław Piecha, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today4 marca 2020

0%
Skip to content