play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Rogala: Od przyszłego tygodnia będziemy mogli powoli, ostrożnie wznawiać produkcję. Zaczniemy od Jankowic

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej. W rozmowie między innymi o kryzysie w polskim górnictwie oraz o planach wznowienia wydobycia w kopalniach. - Od przyszłego tygodnia będziemy mogli powoli, ostrożnie wznawiać produkcję. Zaczniemy od Jankowic - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej.

today14 maja 2020

Rozmowa Dnia

Prezes PGG: Na chwilę obecną nie zamknęliśmy żadnej kopalni, tylko wstrzymaliśmy produkcję

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej. W rozmowie między innymi o kryzysie w polskim górnictwie oraz o planach wznowienia wydobycia w kopalniach. - Na chwilę obecną nie zamknęliśmy żadnej kopalni, tylko wstrzymaliśmy produkcję - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej.

today14 maja 2020

Rozmowa Dnia

Prezes PGG: Z każdym miesiącem możemy mieć większe problemy z zebraniem środków na wynagrodzenia

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej. W rozmowie między innymi o programie osłonowym w PGG oraz o problemach finansowych przedsiębiorstwa związanych z epidemią koronawirusa. - Z każdym miesiącem możemy mieć większe problemy z zebraniem środków na wynagrodzenia - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej.

today16 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Rogala: W górnictwie jest na tyle źle, że trzeba wdrażać programy osłonowe

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej. W rozmowie między innymi o programie osłonowym w PGG oraz o problemach finansowych przedsiębiorstwa związanych z epidemią koronawirusa. - W górnictwie jest na tyle źle, że trzeba wdrażać programy osłonowe, które zapewnią PGG możliwość przetrwania - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej.

today16 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Prezes PGG: Zdarza się, że za tą samą pracę w PGG są różne wynagrodzenia

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej. W rozmowie między innymi o propozycjach płacowych oraz o wynagrodzeniach w PGG. - Zdarza się, że za tą samą pracę w PGG są różne wynagrodzenia - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej.

today12 lutego 2020

Rozmowa Dnia

Rogala: Nasze propozycje płacowe są oparte na tym, co spółka może wypracować

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Rogala, prezes Polskiej Grupy Górniczej. W rozmowie między innymi o propozycjach płacowych oraz o wynagrodzeniach w PGG. - Nasze propozycje płacowe są oparte na tym, co spółka może wypracować - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Tomasz Rogala prezes Polskiej Grupy Górniczej.

today12 lutego 2020

0%
Skip to content