play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Poseł PiS o stosunkach Polski z Unią Europejską

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Waldemar Andzel, poseł PiS. W rozmowie między innymi o Marszu Niepodległości w Warszawie oraz o stosunkach Polski z Unią Europejską. - Nie zamierzamy w żaden sposób opuszczać Unii Europejskiej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Waldemar Andzel, poseł PiS.

today16 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Waldemar Andzel o Marszu Niepodległości w Warszawie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Waldemar Andzel, poseł PiS. W rozmowie między innymi o Marszu Niepodległości w Warszawie oraz o stosunkach Polski z Unią Europejską. - Uważam, że niezasadne było zastosowanie broni gładkolufowej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Waldemar Andzel, poseł PiS.

today16 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Andzel: Nie widzę podstaw, żeby występować z wnioskiem o karę dla pani poseł Lichockiej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Waldemar Andzel, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o tym, czy posłanka Lichocka zostanie ukarana oraz o zachowaniu opozycji. - Nie widzę podstaw, żeby występować z wnioskiem o karę dla pani poseł Lichockiej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Waldemar Andzel, poseł Prawa i Sprawiedliwości. http://http://https://www.youtube.com/watch?v=TVYHcrxCqRk

today20 lutego 2020

0%
Skip to content