play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Borys Budka straci funkcję w PO? Król: Oddał się do dyspozycji przewodniczącego. To pokazuje klasę i pokorę

Czy Borys Budka straci funkcję szefa klubu parlamentarnego za udział w urodzinowej imprezie red. Roberta Mazurka? To pytanie na które odpowiedział, w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary, Wojciech Król z Platformy Obywatelskiej. - Borys Budka oddał się do dyspozycji przewodniczącego. To pokazuje wielką klasę i pokorę - mówił Król w rozmowie z Marcinem Zasadą.

today27 września 2021

Rozmowa Dnia

Poseł Koalicji Obywatelskiej o wetowaniu unijnego budżetu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Król, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o wetowaniu unijnego budżetu oraz o roli Jarosława Kaczyńskiego w rządzie. - Strzałem we własne kolano jest wetowanie dzisiaj budżetu w związku z sytuacją w jakiej się znajdujemy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Król, poseł KO.

today26 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Wojciech Król o roli Jarosława Kaczyńskiego w rządzie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Król, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o wetowaniu unijnego budżetu oraz o roli Jarosława Kaczyńskiego w rządzie. - Przypomnijmy sobie poprzednią kadencję 2005 – 2007 Prawa i Sprawiedliwości, jak Jarosław Kaczyński wszedł do rządu, to również to był początek końca władzy PiS - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Król, poseł KO.

today26 listopada 2020

0%
Skip to content