play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Poseł PO: Muszę powiedzieć, że ze zdumieniem zaobserwowałem zaangażowanie, absolutnie niespójne, Krzysztofa Mejera

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Król - poseł PO. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o rudzkich strukturach Platformy Obywatelskiej, Urszuli Koszutskiej, poparciu dla Krzysztofa Mejera, ruchu samorządowym "TAK! dla Polski" i Borysie Budce. -Muszę powiedzieć, że ze zdumieniem zaobserwowałem zaangażowanie, absolutnie niespójne, Krzysztofa Mejera - o zabieganiu o poparcie ze strony Platformy Obywatelskiej.

today19 września 2022

Rozmowa Dnia

Król: Nie jest dla mnie zaskoczeniem, że Marek Wesoły odpadł w pierwszej rundzie

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Król - poseł PO. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o wyborach w Rudzie Śląskiej, kandydatach i poparciu dla nich. -Nie jest dla mnie zaskoczeniem, że Marek Wesoły odpadł w pierwszej rundzie - mówi gość dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary Wojciech Król, poseł Platformy Obywatelskiej.

today19 września 2022

Wojciech Król - poseł PO gościem Rozmowy Dnia w Radiu Piekary

Śląsk

Poseł PO: Mając premiera z Katowic, nie odczuwamy żadnych korzyści, które mogłyby wpłynąć na region

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Król, poseł Platformy Obywatelskiej. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o podwyżkach dla sfery budżetowej, Izbie Dyscyplinarnej, wysokości inflacji, finansach państwa, Programie dla Śląska, premierze Mateuszu Morawieckim, słowach byłego ministra finansów Leszka Balcerowicza. -Mając premiera z Katowic, nie odczuwamy żadnych korzyści, które mogłyby wpłynąć na region - mówi gość Rozmowy Dnia w Radiu Piekary Wojciech Król, poseł […]

today20 kwietnia 2022

Wojciech Król gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary.

Rozmowa Dnia

Król o rozwiązaniu antyinflacyjnym PO: To trójpak obligacji antydrożyźnianych

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Król, poseł Platformy Obywatelskiej. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o wyborach parlamentarnych, obietnicach wyborczych, podwyżce w sferze budżetowej "obligacjach antydrożyźnianych", podwyżkach w sferze budżetowej, środkach, które mogą być na to przeznaczone, zarobkach nauczycieli, karach dla Polski. -To trójpak obligacji antydrożyźnianych, które mają chronić pieniądze obywateli przed skutkami szalejącej inflacji - mówi na temat propozycji Platformy Obywatelskiej […]

today20 kwietnia 2022

Rozmowa Dnia

Borys Budka straci funkcję w PO? Król: Oddał się do dyspozycji przewodniczącego. To pokazuje klasę i pokorę

Czy Borys Budka straci funkcję szefa klubu parlamentarnego za udział w urodzinowej imprezie red. Roberta Mazurka? To pytanie na które odpowiedział, w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary, Wojciech Król z Platformy Obywatelskiej. - Borys Budka oddał się do dyspozycji przewodniczącego. To pokazuje wielką klasę i pokorę - mówił Król w rozmowie z Marcinem Zasadą.

today27 września 2021

Rozmowa Dnia

Poseł Koalicji Obywatelskiej o wetowaniu unijnego budżetu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Król, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o wetowaniu unijnego budżetu oraz o roli Jarosława Kaczyńskiego w rządzie. - Strzałem we własne kolano jest wetowanie dzisiaj budżetu w związku z sytuacją w jakiej się znajdujemy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Król, poseł KO.

today26 listopada 2020

Rozmowa Dnia

Wojciech Król o roli Jarosława Kaczyńskiego w rządzie

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Król, poseł Koalicji Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o wetowaniu unijnego budżetu oraz o roli Jarosława Kaczyńskiego w rządzie. - Przypomnijmy sobie poprzednią kadencję 2005 – 2007 Prawa i Sprawiedliwości, jak Jarosław Kaczyński wszedł do rządu, to również to był początek końca władzy PiS - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Król, poseł KO.

today26 listopada 2020

0%
Skip to content