play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Wojciech Saługa: Powrót Donalda Tuska dał nam dodatkową wiarę, dodatkową energię

- Od 6 lat nie rządzimy w kraju, natomiast jesteśmy główną siłą opozycyjną przez te 6 lat prowadzimy aktywną działalność, która pozwala nam wierzyć w to, że jesteśmy w stanie wygrywać wybory. Powrót Donalda Tuska dał nam dodatkową wiarę, dodatkową energię. Pojawiają się nowi członkowie, nowi działacze - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia Marcina Zasady Wojciech Saługa, szef PO w woj. śląskim. https://www.youtube.com/watch?v=duS7OVdoHsc

today25 października 2021

Ruda Śląska

Szef PO w woj. śląskim o nowym przewodniczącym klubu KO

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Saługa, poseł KO, szef Platformy Obywatelskiej w woj. śląskim. W rozmowie między innymi o nowym przewodniczącym klubu KO oraz o rozwiązaniu koła Platformy Obywatelskiej w Rudzie Śląskiej. - Trzymamy kciuki za nowe działania pana Tomczyka - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Saługa, poseł KO, szef Platformy Obywatelskiej w woj. śląskim.

today2 października 2020

Ruda Śląska

Wojciech Saługa o rozwiązaniu koła Platformy Obywatelskiej w Rudzie Śląskiej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Saługa, poseł KO, szef Platformy Obywatelskiej w woj. śląskim. W rozmowie między innymi o nowym przewodniczącym klubu KO oraz o rozwiązaniu koła Platformy Obywatelskiej w Rudzie Śląskiej. - Zmieniona Platforma powinna zaoferować pani prezydent Dziedzic współpracę w Radzie Miasta - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Saługa, poseł KO, szef Platformy Obywatelskiej w woj. śląskim.

today2 października 2020

Rozmowa Dnia

Saługa: Pod przykrywką koronawirusa zamyka się kopalnie, które nie mają już gdzie wywozić węgla

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Saługa, poseł i przewodniczący PO w woj. śląskim. W rozmowie między innymi o liście marszałka Jakuba Chełstowskiego do Jarosława Kaczyńskiego oraz o zamykaniu kopalń. - Pod przykrywką koronawirusa zamyka się kopalnie, które nie mają już gdzie wywozić węgla - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Saługa, poseł i przewodniczący PO w woj. śląskim.

today24 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO w woj. śląskim: Jedyne co w województwie robi marszałek, to tylko bezpodstawnie zwalnia ludzi

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Saługa, poseł i przewodniczący PO w woj. śląskim. W rozmowie między innymi o liście marszałka Jakuba Chełstowskiego do Jarosława Kaczyńskiego oraz o zamykaniu kopalń. - Jedyne co w województwie robi marszałek, to tylko bezpodstawnie zwalnia ludzi - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Saługa, poseł i przewodniczący PO w woj. śląskim.

today24 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PO: Małgorzata Kidawa-Błońska zapłaciła cenę za to, że mówiła prawdę Polakom

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Platformy Obywatelskiej Wojciech Saługa. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej i rezygnacji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ze startu w wyborach. - Małgorzata Kidawa-Błońska zapłaciła cenę za to, że mówiła prawdę Polakom - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Platformy Obywatelskiej Wojciech Saługa.

today18 maja 2020

Rozmowa Dnia

Saługa: Odkąd jest pandemia trudno mówić o kampanii w dosłownym tego słowa znaczeniu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Wojciech Saługa, przewodniczący śląskiej Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej i rezygnacji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ze startu w wyborach. - Odkąd jest pandemia trudno mówić o kampanii w dosłownym tego słowa znaczeniu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Wojciech Saługa, przewodniczący śląskiej Platformy Obywatelskiej.

today18 maja 2020

Polska

Szef PO w woj. śląskim: Powinniśmy być dumni z Muzeum Śląskiego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł PO, szef PO w województwie śląskim, Wojciech Saługa. W rozmowie między innymi o trudnej sytuacji Muzeum Śląskiego. - Powinniśmy być dumni z Muzeum Śląskiego - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PO, szef PO w województwie śląskim, Wojciech Saługa.

today10 marca 2020

Polityka

Saługa: Żądamy od Marszałka odpowiedzi na pytania

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł PO, szef PO w województwie śląskim, Wojciech Saługa. W rozmowie między innymi o trudnej sytuacji Muzeum Śląskiego. - Żądamy od Marszałka odpowiedzi na pytania - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PO, szef PO w województwie śląskim, Wojciech Saługa.

today10 marca 2020

0%
Skip to content