play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

(Rozmowa Dnia) Wojciech Saługa, PO: punktujemy rząd na każdym kroku

- Nie rządzimy krajem więc nie możemy nic dać przedsiębiorcom poza nadzieją na zmiany, mówił podczas Rpzmowy Dnia w Radiu Piekary, poseł Wojciech Saługa - szef struktur Platformy Obywatelskiej na Śląsku. Gość poranka jest przekonany, że w kraju przestała rządzić demokracja. - Nie dyskutujemy teraz o podatkach,  o wolnym rynku, dyskutujemy czy będą w ogóle wolne wybory, czy Polska będzie jak Białoruś, czy będzie działał trybunał, wolne sądy, demokracja, mówił […]

today29 stycznia 2021

Ruda Śląska

Szef PO w woj. śląskim o nowym przewodniczącym klubu KO

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Saługa, poseł KO, szef Platformy Obywatelskiej w woj. śląskim. W rozmowie między innymi o nowym przewodniczącym klubu KO oraz o rozwiązaniu koła Platformy Obywatelskiej w Rudzie Śląskiej. - Trzymamy kciuki za nowe działania pana Tomczyka - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Saługa, poseł KO, szef Platformy Obywatelskiej w woj. śląskim.

today2 października 2020

Ruda Śląska

Wojciech Saługa o rozwiązaniu koła Platformy Obywatelskiej w Rudzie Śląskiej

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Saługa, poseł KO, szef Platformy Obywatelskiej w woj. śląskim. W rozmowie między innymi o nowym przewodniczącym klubu KO oraz o rozwiązaniu koła Platformy Obywatelskiej w Rudzie Śląskiej. - Zmieniona Platforma powinna zaoferować pani prezydent Dziedzic współpracę w Radzie Miasta - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Saługa, poseł KO, szef Platformy Obywatelskiej w woj. śląskim.

today2 października 2020

Śląsk

Opozycja chce się włączyć do rozmów o przyszłości górnictwa

Opozycja reaguje na sytuację w górnictwie. Przed Urzędem Wojewódzkim w Katowicach jej przedstawiciele apelowali do rządu o wspólne rozmowy, razem z ekspertami, na temat przyszłości branży. Były marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa, w Katowicach mówił tak: -To sprawa 4 i pół  miliona mieszkańców województwa śląskiego. To sprawa ponad 35 milionów mieszkańców Polski, których interesuje żywotnie z czego będzie produkowany prąd, w jakich ilościach oraz kiedy osiągniemy ten zielony ład, kiedy […]

today24 września 2020

Rozmowa Dnia

Saługa: Pod przykrywką koronawirusa zamyka się kopalnie, które nie mają już gdzie wywozić węgla

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Saługa, poseł i przewodniczący PO w woj. śląskim. W rozmowie między innymi o liście marszałka Jakuba Chełstowskiego do Jarosława Kaczyńskiego oraz o zamykaniu kopalń. - Pod przykrywką koronawirusa zamyka się kopalnie, które nie mają już gdzie wywozić węgla - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Saługa, poseł i przewodniczący PO w woj. śląskim.

today24 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Przewodniczący PO w woj. śląskim: Jedyne co w województwie robi marszałek, to tylko bezpodstawnie zwalnia ludzi

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Saługa, poseł i przewodniczący PO w woj. śląskim. W rozmowie między innymi o liście marszałka Jakuba Chełstowskiego do Jarosława Kaczyńskiego oraz o zamykaniu kopalń. - Jedyne co w województwie robi marszałek, to tylko bezpodstawnie zwalnia ludzi - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Saługa, poseł i przewodniczący PO w woj. śląskim.

today24 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PO: Małgorzata Kidawa-Błońska zapłaciła cenę za to, że mówiła prawdę Polakom

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Platformy Obywatelskiej Wojciech Saługa. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej i rezygnacji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ze startu w wyborach. - Małgorzata Kidawa-Błońska zapłaciła cenę za to, że mówiła prawdę Polakom - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Platformy Obywatelskiej Wojciech Saługa.

today18 maja 2020

Rozmowa Dnia

Saługa: Odkąd jest pandemia trudno mówić o kampanii w dosłownym tego słowa znaczeniu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł Wojciech Saługa, przewodniczący śląskiej Platformy Obywatelskiej. W rozmowie między innymi o kampanii prezydenckiej i rezygnacji Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ze startu w wyborach. - Odkąd jest pandemia trudno mówić o kampanii w dosłownym tego słowa znaczeniu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Wojciech Saługa, przewodniczący śląskiej Platformy Obywatelskiej.

today18 maja 2020

Polska

Szef PO w woj. śląskim: Powinniśmy być dumni z Muzeum Śląskiego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był poseł PO, szef PO w województwie śląskim, Wojciech Saługa. W rozmowie między innymi o trudnej sytuacji Muzeum Śląskiego. - Powinniśmy być dumni z Muzeum Śląskiego - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł PO, szef PO w województwie śląskim, Wojciech Saługa.

today10 marca 2020

0%
Skip to content