play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozmowa Dnia

Poseł PiS: Podczas debaty w Końskich pytania będą zadawane przez mieszkańców

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Szarama, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce. - Podczas debaty w Końskich pytania będą zadawane przez mieszkańców - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Szarama, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today6 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Szarama: Wszyscy mieszkańcy Śląska skorzystali na dobrych rządach PiS i prezydenta Dudy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Szarama, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce. - Wszyscy mieszkańcy Śląska skorzystali na dobrych rządach PiS i prezydenta Dudy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Szarama, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

today6 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł PiS: Może się zdarzyć tak, że pandemia koronawirusa nie opuści nas przez długie miesiące, może się to ciągnąć latami

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Szarama, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o organizacji wyborów prezydenckich oraz o epidemii koronawirusa w Polsce. - Może się zdarzyć tak, że pandemia koronawirusa nie opuści nas przez długie miesiące, może się to ciągnąć latami - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Szarama, poseł PiS.

today3 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Szarama: Minister Zdrowia po świętach złoży Premierowi, Prezydentowi informacje na temat możliwości przeprowadzenia wyborów

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Wojciech Szarama, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W rozmowie między innymi o organizacji wyborów prezydenckich oraz o epidemii koronawirusa w Polsce. - Minister Zdrowia po świętach złoży Premierowi, Prezydentowi informacje na temat możliwości przeprowadzenia wyborów - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Wojciech Szarama, poseł PiS.

today3 kwietnia 2020

0%
Skip to content