play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności: Nie da się z dnia na dzień zamknąć całkowicie kopalń

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o trzytygodniowym wstrzymaniu wydobycia w dwunastu śląskich kopalniach. - Nie da się z dnia na dzień zamknąć całkowicie kopalń - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today10 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Kolorz: Opuszczenie wyrobisk wydobywczych na trzy tygodnie może spowodować, że górnicy nie będą mieli do czego wracać

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności. W rozmowie między innymi o trzytygodniowym wstrzymaniu wydobycia w dwunastu śląskich kopalniach. - Opuszczenie wyrobisk wydobywczych na trzy tygodnie może spowodować, że górnicy nie będą mieli do czego wracać - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Dominik Kolorz, przewodniczący Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności.

today10 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Były wiceminister gospodarki: Skala pandemii rośnie w górnictwie, a można było temu zapobiec

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki. W rozmowie między innymi o pandemii koronawirusa w województwie śląskim oraz o wstrzymaniu wydobycia w dwunastu kopalniach na Śląsku. - Skala pandemii rośnie w górnictwie, a można było temu zapobiec - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki.

today9 czerwca 2020

Rozmowa Dnia

Markowski: Utrzymywanie 4 tys. ludzi, żeby wydobywać 2 tys. ton na dobę nie ma sensu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki. W rozmowie między innymi o pandemii koronawirusa w województwie śląskim oraz o wstrzymaniu wydobycia w dwunastu kopalniach na Śląsku. - Utrzymywanie 4 tys. ludzi, żeby wydobywać 2 tys. ton na dobę nie ma sensu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki.

today9 czerwca 2020

Polska

PILNE: 12 kopalń na Śląsku od jutra wstrzymuje wydobycie!

Decyzja jest radykalna, ale podobno konieczna. Aż 12 kopalń na Śląsku od jutra wstrzymuje wydobycie. Resort aktywów państwowych informuje, że skonsultował sprawę z zarządem spółek węglowych i związkami zawodowymi. Decyzja jest ściśle związana z ogniskami koronawirusa w zakładach pracy. Rzecz w tym, aby zdusić ogniska koronawirusa wśród pracowników zakładów Jastrzębskiej Spółki Węglowej i Polskiej Grupy Górniczej. A w ostatnim  czasie wykazano tam kilka tysięcy  zakażeń. Dotychczasowe działania nie pozwoliły skutecznie […]

today8 czerwca 2020

0%
Skip to content